Wpis z mikrobloga

Odrobił lekcje mecenasik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ok

Redakcja dostała dowody i filmy na wszystko co napisane jest poniżej:

1 ,,po co mu chcecie pomagać jak on nie chce waszej ani żadnej pomocy''
-film gdzie prosi o pomoc mnie i Pawła z knyszyna i czuje się oszukany
-film gdzie prosi o ujawnienie dochodów i powiedzenie czyj jest kanał - wysłanie listu do Sławka
-film gdzie Konon prosi o pomoc ludzi bo nie radzi sobie podczas libacji i chce przyjadu policjii
-film gdzie Konon chce się powiesić i żeby go pochowali obok choinki
-film gdzie konon prosi o wezwanie karetki a Major z Jaculą piją wódkę i mówią by się nie odzywał

2 ,,Ten człowiek zarabia i ma się dobrze i nie ma pretensji o rozliczenia bo nic mu nie brakuje''
- Konon nie wie jaki jest zysk z kanału bo jest to ukrywane na co są dowody poprzez wypowiedzi zarówno Jarka Z jak i Sławka
-Konon mówi o 400 zł tygodniowo , domaga się pokazania dochodów, potwierdza to major

3 ,,osoby które na nim zarabiają pomagają mu i dbają o niego''

-3 lata bez remontu, żadnej usprawnień chaty, brak ubezpieczenia, składek emerytalnych. Zbiórka na pielęgniarkę o widzów a poźniej tekst sławka JAK BĘDIZE POTRZEBOWAŁ POMOCY TO SOBIE WEZWIE KARETKĘ.
-remont, prywatna opieka medyczna załatwione dopiero po inspekcji MOPR i wizycie kuratorki
-3 x zostawiony sam sobie w stanie zagrażającym życiu
4 ,,skoro służby nie widzą problemu to jaki ty problem widzisz''
- MOPR po dostarczeniu dowodów skierował sprawę do prokuratruy 9.6.2022
5 ,,człowiek jest zdrowy i świadomy''
-2x uniknął odpowiedzialnośći z powodu niepoczytalności
-biegły sądowy stwierdził że ma zaniżone zdolności intelektualne
-Sąd na wniosek MOPR ma ustalić stac psychiczny Konona - sprawa z 1 sierpnia 2022

Pórówniania Konona z Igą Świątek nie będę komentował bo to poniżej krytyki

Jak ty tak jesteś przygotowany do spraw jak do programu to gratuluje twoim klientów wyboru( ͡° ͜ʖ ͡°
Niech ci to ktoś pokaże chłopecku bo byle piłkarzyk cię porobił na argumenty

#kononowicz
#patostreamy
O.....i - Odrobił lekcje mecenasik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ok

Redakcja dostała dowody i filmy...

źródło: comment_1663433689yu6uPaDQR23WbyYDRP3ivs.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@lysyznysy: zabawne to jest że ty nie rozumiesz moich działań a otwierasz morde typie :D przecież ja nie chce pomagać kononowi tylko żeby skończył się ten cyrk bo to jest demoralizacja młodziezy ośmieszanie mojego miasta i mam rachunki do wyrówania ze stalkerem który groził mojej rodzinie
  • Odpowiedz
3 ,,osoby które na nim zarabiają pomagają mu i dbają o niego''


-3 lata bez remontu, żadnej usprawnień chaty, brak ubezpieczenia, składek emerytalnych. Zbiórka na pielęgniarkę o widzów a poźniej tekst sławka JAK BĘDIZE POTRZEBOWAŁ POMOCY TO SOBIE WEZWIE KARETKĘ.

-remont, prywatna opieka medyczna załatwione dopiero po inspekcji MOPR i wizycie kuratorki

-3 x zostawiony sam sobie w stanie zagrażającym życiu


@
  • Odpowiedz