Wpis z mikrobloga

@PuriPuriPrisna: hmm, w sumie chyba masz rację, zmyliły mnie te szmatki na dole, które wygląda jak dół od zbroi nowicjusza, ale to chyba faktycznie jakaś zbroja od strażnika świątynnego. Niemniej, wygląda świetnie, jestem nawet skłonny stwierdzić, że lepiej od oryginałów.
  • Odpowiedz
4 pancerze dla strażników zamiast 3? Ciężka (Thorusa), potem średnia, lekka którą się dostaje a ta najlżejsza z odsłoniętymi rękoma? Cienia? Bo zbytnio przypomina zbroje strażnika jako jakąś nową czwartą wersje.
  • Odpowiedz
@Tami: Bardziej chodzi chyba o to, że twórcy mówili, że każdy strażnik będzie miał delikatnie różniący się od siebie ekwipunek, i powiedzmy że dwóch strażników ze Średnią zbroją mogą wyglądać inaczej, ze względu na to, że to nie jest profesjonalna armia, i nie ma wyznaczonego wzoru rynsztunku, tylko kowale robiący prowizoryczne zestawy.
I tak od góry masz Ciężką (Thorus), potem dalej Ciężką ale w innym wariancie, średnią i lekką.
  • Odpowiedz
@bary94pl: A taki miszmasz to akurat wolałbym widzieć w Nowym Obozie. Bo jednak było mówione, że strażnicy ze Starego Obozu ściągnęli zbroje z gwardzistów. Tak że powinni mieć jakiś konkretny schemat. No i handlują z królem, to czemu też ten nie miałby im odpalić jakichś zbroi albo jednolitych materiałów. A już taki Nowy Obóz to przecież chałastra. Zwłaszcza szkodnicy.
  • Odpowiedz
@PuriPuriPrisna: Niby racja, ale jednak od powstania bariery do czasu akcji gry minęło 10 lat, a sami strażnicy zbroje, zanim przejęli je od nich ludzie Gomeza też już mieli na sobie pewnie od jakiegoś czasu. I tutaj akurat zgadzałoby się to, ekwipunek się zużywa, a jeśli nie ma kowala, który ma bezpośredni schemat na wytwarzanie danych elementów zbroi, to robi je po swojemu. Wg. mnie podeszli do tego z prawidłowej strony.
  • Odpowiedz
@bary94pl: a dla mnie akurat najcięższa najsłabsza, za mało stalowa. Natomiast ogólnie zajebiście wyglądają zbrójki. Nie mogę się doczekać pancerzy NO ()
  • Odpowiedz
@luiz1122: Mój jedyny zarzut? Wyglądają za sterylnie, pancerze, zwłaszcza te lepsze w starym obozie, były zdobyczne po przejęciu kolonii. Fajnie jakby miały ślady po broni i były bardziej zużyte.
  • Odpowiedz