Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Czy był w gamingu lepszy rok od 2015?

- Wiedźmin 3
- Fallout 4
- Metal Gear Solid 5
- Dying Light
- Batman Arkham Knight
- Mad Max
- Bloodborne
- Rise of the Tomb Raider
- SOMA
- Halo 5
- Destiny
- Rainbow Six Siege
- Pillars of Eternity
- Until Dawn
- Wolfenstein The Old Blood
- Star Wars Battlefront
- COD : Black Ops 3
- Cities Skylines
- Rocket League
- Life is Strange
- Xenoblade Chronicles X
- Ori and the Blind Forest
- Undertale
- Splatoon
- Just Cause 3
- AC Syndicate
- No i PC dostało GTA V

Zapraszam do dyskusji

#gry #xbox #ps5
Pobierz
źródło: comment_1663429104YZa2h90KPWX2nKvvYEiCjJ.jpg
  • 46
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestemkoksupotezny:

Kilka z tych gier, które wymieniłeś miały swoje poprzednie części również w 2015, ale ich nie wymieniłem, np.

- Dirt Rally
- Mortal Kombat X
- Super Mario Maker

Plus nie wymieniałem remasterów, reedycji, edycji deluxe czy wydań starych gier ale na nowe platformy
@Beeercik: bylo w cholere lepszych lat z tytulami ktore wyznaczaly tory jako totalne klasyki ktorymi sa dalej do dzisiaj, oczywiscie trzeba miec ilestam lat aby to widziec i miec z tym doczynienia
@Beeercik: kilka klasykow w tym co wymieniles jest ale sporo tez to jakies przecietniaki niszowe albo po prostu kontynuacje - ac syndicate? no cmon, to samo jakis odgrzewany wolf old blood czy wymienianie coda ktory wychodzi co roku i tak xd
@Beeercik: Było dużo mocnych roczników, dla mnie 2013 i 2001 to mocni zawodnicy, bo w 2013 wypuścili:
- GTA V
- The Last of Us
- Metro: Last Light
- Tomb Raider
- Bioshock: Infinite
- AC IV: Black Flag
- Payday 2
- Battlefield IV
- Fez
- Rayman Legends
- MGR: Revengence
- Dead Space 3
- The Stanley Parable
A w 2001:
- GTA3
- THPS 3
-
@Fuilares: no #!$%@?, - gta 3 - przeniesienie formuly do 3d, w zasadzie rewolucja totalna na rynku, wszystko bazuje na tym od tej pory. dmc wyznacznik zajebistego action slashera ktorego nikt nie przebil oprocz samych dmc, np 3. max payne - pierwszy taki bullet time, jakosc tekstu na mordach, zajebisty akcyjniak, kult w #!$%@?. gothic nawet nie wymaga wyjasniania. mgs2 - rozwiniecie, udoskonalenie formuly, #!$%@? gra ktora trzyma sie do dzisiaj,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hekktik: No to wymień lata, które miały tak dobre gry, przecież napisałem 'zapraszam do dyskusji' a nie 'zamykam dyskusję' :)

Destiny wyszło rok wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fuilares: Faktycznie, to dodatek wyszedł w 2015.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze Splinter Cell Blacklist i Crysis 3 były w 2013 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też bardzo ładny rok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No i PC dostało GTA V


@Beeercik: oczywiście plusik za tą szpile ( ͡ ͜ʖ ͡)
FIFA 23 też wreszcie nagrodzi graczy PC w nową wersję gry która na PS5 oraz XSS|X jest od wersji 22 - standard dla serii, tak samo jak nowe GTA z rocznym poślizgiem na pcpleaseantrace
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
oczywiście plusik za tą szpile


@woda_saguaro: To nie miała być szpila ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwyczajnie to na tyle potężna gra, że ogrom graczy dopiero wtedy miało z nią pierwszy kontakt. Ale dlatego dałem ją na końcu bo to jednak gra z 2013.

@doznanie:
Przeczytaj jeszcze ze 3 razy pierwsze zdanie wpisu to może skumasz