Wpis z mikrobloga

@chudy77: Wydaje mi się że przegra ten który się pierwszy położy na ziemi. Jak tam wjadą kopnięcia na głowę na ziemii albo stompy to będzie szybki koniec. Tylko kto to będzie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chudy77: Bomba, ferrari nic nie umie oprocz swoich wiatrakow, jego rekord to 3-3, a gdyby nie dostal totalnych amatorow na podbicie rekordu to mialby 1-5 xD. A juz nawet nie wspominam tego ze 3 miesiace temu byl zalany jak swinia, 0 masy miesniowej, a teraz wrocil do tej formy sprzed roku, wiec pewnie niezla apteka wleciala. Kondycje bedzie mial na 1 runde.
@RafDan: jakby w walce ferariego i filipka byla jeszcze jedna runda to wygralby ja filipiek. Bomba owszem przegral i to dosc szybko ale tylko dlatego ze polecial do przodu jak dzik na wymiany z typem ktory wazy z 100 kg +
jakby


@szyszak7: jakby Bomba nie dostal liscia w 15 sekundzie to by wygral. Ta walka to zagadka, my po prostu myslimy ze bomba jest dobry bo trenuje, ale czy to jest prawda?
@szyszak7: Jesteś typowym wykopkiem. Wmawiasz drugiemu coś czego nie powiedział, i biadolisz bez sensu zamiast odbić argumenty.

Gdybym sunął Twoją logiką, to pokazałbym Ci Twojego wielkiego skillowego Bombe który dostaje bombe i idzie spać.

Czuje się jakbym dyskutował z żabą, serio.

15 sekundowa walka dla Ciebie jest wyznacznikiem skilla bomby, gdzie nic nie pokazał oprócz głupoty. Gratulacje. W sumie to mnie przekonałeś.