Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy: decyzja lekarza, jeśli się okaże że ma przerzuty i ogólny stan nie rokuje to tak się niestety skończy. Chociaż bardzo bardzo bym chciała żeby po prostu wyzdrowiała bo to piąty pies w dramatycznym stanie odebrany w ciągu ostatnich trzech tygodni i trzy z nich już zostały poddane eutanazji. Nie leczymy zwierząt, które nie mają szans na przeżycie.

@rozbijam-auta: Jak wyżej, w poniedziałek
dalsza diagnostyka i jeśli się okaże że
  • Odpowiedz
@3zMK2: Ja wiem, że są duże fundacje przeznaczające na działalność statutową 10% zebranych środków. My działamy we dwie, w 100% charytatywnie i pewnie gdybyśmy wiedziały jak bardzo to wpłynie na nasze życie w każdym aspekcie to byśmy się za to w życiu nie wzięły.
Jeśli chodzi o decyzję o eutanazji to zawsze podejmuje ją lekarz weterynarii, zazwyczaj nie jeden. Dotychczas nie zdarzyło się żeby pies przez nas odebrany był uporczywie utrzymywany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chixi: lekarz dopóki będziesz mu płacić to będzie leczył, niby mu zależy na zwierzęciu wiadomo, ale na pieniądzach też
  • Odpowiedz
Nie mówiąc o tym że doskonale wiem jak takie pożal się boże fundacje działają.


@3zMK2: Zanim zaczniesz głupio komentować to sprawdź sobie różnicę pomiędzy fundacją, a stowarzyszeniem, bo właśnie do stowarzyszenia należy OPka. Poza tym, co cię to obchodzi kto na co wydaje własne zarobione pieniądze? Martw się lepiej o to, że, np. posłowie podnoszą sobie każdego roku wynagrodzenie robiąc dosłownie nic całymi dniami, a wszystko to sponsorują podatnicy. Jakoś jak
  • Odpowiedz