Wpis z mikrobloga

może mnie ruchać bez przedstawiania rodzicom XD


@kwasnydeszcz: dobra jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º)

Widać, że mu zależy, więc nie #!$%@? tego.

Ciasto mile widziane. Nie bądź za głośna i baw się dobrze.

PS. To nie ty kupujesz kwiaty, czy czekoladki. Jesteś kobietą, wystarczy, że nie zrobisz gnoju (nie spijesz się, nie zaczniesz bluźnić, obrażać jego rodziców itp.). Będzie dobrze.
@kwasnydeszcz: Moim zdaniem dobrze jest poznać rodziców wcześnie, od razu wiesz w co się pakujesz, wiesz mniej więcej jak partner się zestarzeje, jakie relacje panują w domu. Każdy z nas z wiekiem coraz bardziej "odgrywa" rodziców, więc uważne się im przyjrzyj.

@ChosennOne: Haha, 37 to nie jest stary chłop! xD To wiek w którym większość mężczyzn osiąga optimum finansów, dojrzałości emocjonalnej i formy fizycznej. Możesz się złościć ile chcesz kiedy
@ChosennOne: ja tam myślałem że to wszystko zależy od konkretnej osoby którą się poznaje, a nie że ma się jakieś sztywne wytyczne - ja mam starszą typiarkę i kierowało mnie to, że jest zajebista
Z naszej jak weźmiesz starsza to raczej nobilitacja i swoisty wygryw, ze poleciała na młodszego, bo świadczy to o twojej dojrzałości ogólnej.


@ChosennOne: Raczej, że starsza kobieta wzięła sobie chłopca-zabawkę.

Kobieta przed 30tka wyszalala się i teraz potrzebuje stabilizacji


@ChosennOne: Ach, wiecznie żywy na wykopie stereotyp. Jakaś część kobiet faktycznie szaleje, ale większość chce stałej relacji na każdym etapie życia.

ułożonym, spokojnym, starszym chłopie, który myśli, ze mu gwiazdka z