Wpis z mikrobloga

@vlahbej: Ułóż sobie życie od nowa. Nie powielają tylko błędu legalizacji konkubinatu. Wszelkie formy legalizacji stały się skrajnie niekorzystnymi umowami prawnymi dla mężczyzn.
@vlahbej: Trzeba było być mądrzejszym facecikiem i nie wsadzać byle co byle gdzie


@anonimek123456: ty na glowe mocno upadles? kobieta moze zmienic swoje zachowanie w oka mgnieniu, wystarczy ze wyczuje w tym interes i/lub pozna innego faceta
@vlahbej: sam mieszkam za granica i znam kilka takich przykładów biednych ojcow, co to są rozwodnikami i całe zło tego świata to ta suka była żona. i pewnie bym w to wszystko wierzył, gdybym nie miał okazji tych gości trochę poznać xD w tym wszystkim jedynie dzieci szkoda, bo najczęściej mają po prostu rodziców debili.
@Mikka: Hmmmm moja żona ma 200k€ na koncie bo nigdy nawet gaci córce nie kupiła nie mówiąc o czymś innym. Hmmm


@KrowkaAtomowka: No ja mam wspólność ale w De ona nie musi spłacać domu. A mnie na spłatę samemu nie stać

@Steven_Hyde: A co takiego robili ? Bo ja np kupiłem kolczyki z za małymi diamentami


@vlahbej: i zapewne nic a nic nie wskazywało wcześniej na to jaka
@vlahbej: mi chodzi o czas zanim założyłeś jeszcze rodzinę, jak była twoją dziewczyną. Czy ludzie się zmieniają? Tak, jednak bardzo dużo takich sytuacji to ignorowanie wcześniejszych ostrzeżeń i pobudka z ręką w nocniku.