Wpis z mikrobloga

Maja Staśko to ideologicznie nie moja bajka ale Malika zgniotła mentalnie tak jak Mlekołaka genetycznie. I to nie wcale ona była taka bystra tylko...
z dedykacją dla Malika:

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.


#highleague #famemma #primemma
XCR11 - Maja Staśko to ideologicznie nie moja bajka ale Malika zgniotła mentalnie tak...

źródło: comment_1663367833ZeQZUSgaDl2udaj9A9NOPm.jpg

Pobierz
  • 25
@idylla masz rację. Zarówno ona, jak i Kapela, to jest przepaść między nimi a resztą tego mma światka jeśli chodzi o merytorykę wypowiedzi, sposób argumentowania. #!$%@?ę od poglądów, bo nie ze wszystkimi się zgadzam, ale patrząc na sposób rozmowy i poziom, to tysiąc razy wolałbym dyskutować z Kapelą czy Staśko, niż z jakimiś nitrami czy malikami. W takich sytuacjach wychodzi to oczytanie, czy zainteresowanie czymś więcej niż zielsko i whiskey czy league
@Saves: wystarczy zobaczyć kto na czym życie spędził, np większość tych nowoczesnych raperkow wysławia się jak upalone ameby z tym idolem młodzieży matą na czele,
no maja Staśko jest jakieś 100x bardziej inteligentna od Malika xd


@idylla: przecież 100% tych wszystkich ameb wyśmiewających Maję Staśko nie ma zielonego pojęcia dlaczego ją wyśmiewa poza tym, że kazał im tak Stanowski i Nitro. Gdziekolwiek nie przeczytałem o Staśko to wszędzie był hejt i na początku to przyjmowałem myśląc, że to pewnie kolejny wynalazek w stylu wersow czy innej Queen of Black czy jak tam ona się nazywa. Ale
@wcfilmowe: IMO problem Staśko to skrajne podejście do tematu i sądzenie, że ona ma jedyną słuszną rację. Gdyby potrafiła zrozumieć, że świat nie jest czarno biały i potrafiła zrozumieć, że ktoś inny może mieć swoją rację i swoje zdanie... i to wcale nie ona ma zawsze racje - to może nie byłoby w jej stronę hejtu. A tak to jest hejt, bo ona widzi świat zero-jedynkowo - jej przekonania są jedyne
@haosek: i znowu mówisz ogólnikami i kłamstwami powielanymi po nitrozyniaku xD i do tego żeby ratować dupę, bo wiesz że nie masz racji, próbujesz na siłę być centrystą, tak jak każdy influencer wypowiadający się o Mai Staśko. W wywiadach jak się ich pyta czy zgadzają się z Mają Staśko to jest odpowiedź "nie". A jak się ich zapyta z czym się nie zgadzają to jest dokładnie taka odpowiedź jak twoja "a
@wcfilmowe:

wtf?

i znowu mówisz ogólnikami i kłamstwami powielanymi po nitrozyniaku xD i do tego żeby ratować dupę, bo wiesz że nie masz racji, próbujesz na siłę być centrystą, tak jak każdy influencer wypowiadający się o Mai Staśko.


Nie oglądam twórczości nitrozyniaka, a tym bardziej go nie kopiuje - nie wiem nawet co mówił o Staśko xD, nie wiem czemu miałbym "ratować dupę" wyraziłem swoje zdanie xD, więc nie wiem o
@wcfilmowe: Wyszczególnie kilka przykładów jaka t jest osoba. Atencjuszka i większość jej pomocy jest gdy są kamery. Pchanie się do stanowskiego i nitra na kanał/live. Potyczki na tweeterze gdy o niej przycichało. Skrajne podejście do wszystkiego. Uważanie ze zawsze to co sądzi sądzić powinien kazdy inny a kobieta to juz na pewno sądzi jak ona. Hipokryzja/nagminne robienie #!$%@? z logiki. Zburzyła wszystkie jej poglądy idąc do freak fightu i wytarła sobie