Wpis z mikrobloga

Maja Staśko to ideologicznie nie moja bajka ale Malika zgniotła mentalnie tak jak Mlekołaka genetycznie. I to nie wcale ona była taka bystra tylko...
z dedykacją dla Malika:

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.


#highleague #famemma #primemma
Pobierz
źródło: comment_1663367833ZeQZUSgaDl2udaj9A9NOPm.jpg
  • 25
Nie oglądam twórczości nitrozyniaka


@haosek: tak, tak, nikt nie ogląda, a dziwnym zbiegiem okoliczności każdy gada słowo w słowo to co on xD
Chłopie, przecież zadałem ci pytanie na końcu. A ty dalej wylałeś z 1000 znaków nie mówiąc absolutnie nic. Zero treści i czepiasz się rzeczy, których nigdy nie napisałem. Zarzucasz mi brak czytania ze zrozumieniem, kiedy to ty nic a nic nie zrozumiałeś albo zrozumiałeś i wiesz już, że
@wcfilmowe: Typie, ale jesteś odklejony, jak chcesz poznać jakieś moje zdanie to zadaj najpierw pytanie (jakieś z dvpy pytanie o asfaltach, nie ma związku z tą sprawą), a nie walisz jakiś wysrywy do ludzi wcześniej segregując ich do jakiś schematów. Widzę, że nie jestem jedyny xD. A pier..lenie o braniu zdania o jakiegoś nitro to w ogóle kuriozum, typie ja nie mam 17 lat, żeby inspirować się jakimiś typami co grają
Typie, ale jesteś odklejony, jak chcesz poznać jakieś moje zdanie to zadaj najpierw pytanie (jakieś z dvpy pytanie o asfaltach, nie ma związku z tą sprawą),


@haosek: no jak nie ma związku ze sprawą? Bo co? Ciężko się przyznać do porażki w dyskusji? xD

A co do "racji" - to podchodzę do tego tak, że każdy może mieć swoje zdanie i ma "racje" - dopóki potrafi wyrazić swoje zdanie i uargumentować.