Wpis z mikrobloga

Czekaj cały dzień na dostawę, żeby jakiś Seba za kółkiem nie potrafił nawet do drzwi podejść i zapukać. Czemu tylko UPS jest tak upośledzony a inni potrafią jakoś zadzwonić, zapukać, zostawić u sąsiada lub w sklepie obok paczkę. A tu nawet nie można z magazynu odebrać bo nie i elo
#iphone #ups #kurier #apple
jaszczur13 - Czekaj cały dzień na dostawę, żeby jakiś Seba za kółkiem nie potrafił na...

źródło: comment_1663336126z2avcPG6NKZj8eNUrgNZut.jpg

Pobierz
  • 29
do jego obowiązków należy to że ma mi dostarczyć paczkę za którą płacę


@zielonykrul: No i co zrobisz jak się nie wyrobi? ¯\(ツ)_/¯

jak mu sie nie podoba że musi robić po 12h i odbierać paczki to niech zmieni pracę xD


@zielonykrul: No i to są te inne powody, o których nie chce mi się gadać - bo kurierzy są sfrustrowani, zamęczeni ilością pracy wręcz niemożliwą do wykonania w
@zielonykrul: Nic do ciebie nie mam, do twojego kuriera też bo was nie znam, ale muszę ci w ten sposób odpisać: jak nie masz pojęcia o kurierce to nie zamawiaj paczek xD
A teraz tak na poważnie. W dpd i dhl z reguły masz w powiadomieniu nr tel do kuriera więc jest trochę łatwiej. W ups nie ma takiej możliwości. Mireczek @piker: ma 100 % rację. Kurierów mało, a paczek
@Fawek: U mnie było podobnie, z tym że oddzwoniła Pani. Powiedziała, że kurier nie miał numeru bo Apple ich na paczkach nie umieszcza i pisze tez na przesyłce, ze odbiór tylko do rąk własnych. Potwierdziła, że paczkę można do 18 odebrać w magazynie wiec był mały wyścig żeby zdążyć na koszykówkę, ale udany ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na powyższe komentarze aż ciężko coś sensownego odpisać. Po to
jaszczur13 - @Fawek: U mnie było podobnie, z tym że oddzwoniła Pani. Powiedziała, że ...

źródło: comment_16633481339IWVhGNFqbWsOO7NRft2Mn.jpg

Pobierz