Wpis z mikrobloga

Do wygrania niezwykły pluszak. Przebiegł już ze mną 2 maratony (w wózku). W niedzielę za tydzień biegnie 3 raz i mam nadzieję, że zrobi życiówkę < 4 godziny.
-losowanie w tę niedzielę 21-22.
-wszyscy biorą udział
-nagroda to pluszak jak na zdjęciu + wydrukowane zdjęcie z medalami i certyfikat autentyczności ministerstwa pluszaków
Misiek ma około 3 lat. Żył głównie w czystym pojemniku w szafie, za wyjątkiem maratonów.
-wysyłka do paczkomatu na początku października - czas na wywołanie zdjęć.

Pluszak brał udział w dwóch poprzednich edycjach Maratonu Pluszaków, w ramach którego zbieram na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. To ci od telefonu dla dzieci młodzieży, który ratuje przed samobójstwami: FDDS
4 999 połączeń odebranych w sierpniu tego roku w tym 77 interwencji ratujących życie!
57 621 połączeń odebranych w zeszłym roku
1 300 000 połączeń odebranych przez 12 lat działalności
Funkcjonują tylko dzięki wsparciu wielkich sponsorów i takich ciułaczy jak ja.

Przy tej okazji zapraszam do wzięcia udziału w fajnej akcji. Wesprzyj FDDS a w podziękowaniu dostaniesz coś niezwykłego. Szczegóły: Maraton Pluszaków

#rozdajo #bieganie
pm20486 - Do wygrania niezwykły pluszak. Przebiegł już ze mną 2 maratony (w wózku). W...

źródło: comment_1663329992upJyzXXxXDGkNQHDHAD0SV.jpg

Pobierz
  • 8
Gratuluję @Ricostyczny - wygrałeś! Skontaktuję się na priv.
Wyniki: https://mirkolos.pw/losowanie/67757659
Dziękuję Wszystkim za udział w akcji! Za tydzien kibicujcie wszyskim maratończykom w Warszawie ;-) I kierowcom co utkną w korkach.

@witam-andrzeej, @Xinesis, @dawidix89, @Aramil, @getresh, @banan11, @xcfgh, @Lesku10, @tikoczento, @noe44, @kube, @DrobiowaBagietka, @gdyzgasnieswiatlo, @Slacky, @Azaajaszz, @600GSX-R, @holihopter, @sorlag, @qman, @ToByloDoPrzwidzenia, @enteroff,
Drodzy. To już jutro:) Zgodnie z tradycją każdy kto wspiera jedzie ze mną. Wydaje mi się, że ktoś z Wykopu też wsparł tę akcję jako "nikt ważny" - mam nadzieję, że avatar się podoba - daj znać na priv to prześlę foto po maratonie.

@witam-andrzeej, @Xinesis, @dawidix89, @Aramil, @getresh, @banan11, @xcfgh, @Lesku10, @tikoczento, @noe44, @kube, @DrobiowaBagietka, @gdyzgasnieswiatlo, @Slacky,
pm20486 - Drodzy. To już jutro:) Zgodnie z tradycją każdy kto wspiera jedzie ze mną. ...

źródło: comment_16640069825Gv0FvN1LBWXbkFB1nVgN9.jpg

Pobierz