Wpis z mikrobloga

@BayzedMan:
Ukraińcy niby oszukujo, ale do wojny co gadałem z jakimś januszem nieruchomości, to każdy wolał wynajmować mieszkanie Ukraińcom niż Sebkom wyklętym, bo po prostu było z nimi mniej problemów.
  • Odpowiedz
@BayzedMan:

@aryo wez nas z czyms oszukaj zeby sie zgadzalo, pls. ()


Tak naprawdę to nie wyglądam jak żółta gadająca gąbka

Ps. Nie idealizujmy. Ukraina ma sporo problemów społecznych i wojna nie poprawi sytuacji. Miejmy jednak nadzieję, że ta wojna uwolni Ukraincow od Rosjan z sowiecką mentalnością i już na spokojnie będą mogli żyć jak cywilizowani ludzie i myśleć o reformach w kraju
  • Odpowiedz
@BayzedMan: jakby w każdej grupie społecznej, tym bardziej wśród każdej narodowości znajdą się przestępcy którzy próbują oszukiwać itd, ale zawsze #!$%@? mnie mówienie kogoś konfopodobnego "ukraińcy źli bo ten jeden kradł/zabił/pobił/zgwałcił" przecież idąc tym tokiem rozumowania to Polacy to giga złodzieje (znam conajmniej kilkanaście osób które kradły ze sklepów itd.) są agresywni (znam przykłady xx bójek) itp. ;p

Szufladkowanie to najgorsza opcja
  • Odpowiedz
@BayzedMan to nie kwestia narodowości. W każdym narodzie są czarne owce i tyle. Osobiście znam sporo Ukraińców, wielu z nich to się na studiach wymieniało notatkami z Polakami, wpisywaliśmy się wzajemnie na listy, bez problemu można się było z nimi dogadać. Na pewno między nimi trafił się ktoś #!$%@?, ale z takim kimś nie miałam do czynienia, bo od #!$%@? niezależnie jakiej nacji trzymam się z daleka.
  • Odpowiedz
@BayzedMan:

Ukraińcy niby oszukujo, ale do wojny co gadałem z jakimś januszem nieruchomości, to każdy wolał wynajmować mieszkanie Ukraińcom niż Sebkom wyklętym, bo po prostu było z nimi mniej problemów.


@nagly_atak_faszyzmu: Mam znajomych Ukraińców i mówili że na Ukrainie jak nie zapłacisz za wynajem, to przyjdzie właściciel z kilkoma karkami i nie będzie się pierdzilil w żadne eksmisje, tylko wywali cię razem z rzeczami ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz