Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 254
Stanowski w dzisiejszym stanowisku podjął ważny temat czyli fatalna jakość pokazywania sportu na platformach streamingowych w Polsce. Bardzo słusznie że podjął ten temat ale niestety jak to w jego naturze hipokryty przytoczył tylko i wyłącznie przykład Polsatu z którym jak wiadomo KS ma kosę od samego początku istnienia. Nie pisnął nawet słowem o tym co wyprawia Viaplay które #!$%@? się jeszcze częściej od Polsatu bo przecież do niedawna mieli współpracę a do tego Mati Borek tam pracuje. Do tego w tle nagrania przez cały czas widnieje logo Canal+ online a także pojawia się w formie paska reklamowego na ekranie co wg mnie mocno ujmuje obiektywności jego przekazu mimo że C+ z tych trzech platform działa najlepiej ale też nie działa bezbłędnie.
#kanalsportowy #mecz #stanowski #pilkanozna
Maib - Stanowski w dzisiejszym stanowisku podjął ważny temat czyli fatalna jakość pok...
  • 30
  • Odpowiedz
@Maib: Napisałem w komentarzu pod filmem o patologii streamingu w Polsce mówiąc o C+ i Viaplay że też ledwo działają a żeby w sezonie 21/22 obejrzeć samą Barcelonę musiałem oglądać 5 kanałów z pakietu na łączną kwotę ponad 130 złotych z czego i tak co chwila był problem z działaniem którejś z aplikacji i że dziś legalni abonenci chodzą na lewe streamy bo mają lepszą jakość i stabilniejsze działanie niż
  • Odpowiedz
@Maib: moim zdaniem padł nawet fajny pomysł, że UOKiK mógłby zacząć sprawdzać czy usługodawca streamingu jest w stanie technologicznie zaspokoić potrzeby wszystkich abonentów, jeżeli nie to unieważnić umowę na wyłączność bądź umieścić w niej klauzulę, że pozostałe platformy mogą technologicznie wesprzeć i w swoim paśmie transmitować swoim abonentom
  • Odpowiedz
@RapRose: I co z tego skoro kazdy dostawca internetu tak robi? Ja nie mowie o problemach typu awaria tylko normalnej sytuacji ktora hipotetycznie moze sie zdarzyc i zdarzyla sie podczas pracy zdalnej. Te sieci sa tak skonstruowane, tak samo jak infrastruktura dostarczajaca wode, zasilanie nie dostarczy kazdemu gospodarstwu domowego jednoczesnie maksymalnej ilosci.
  • Odpowiedz
To jest w ogóle śmieszne ze na samym tt po każdej kolejce setki postów z narzekaniem na viaplay a debile dalej to opłacając licząc ze się coś zmieni zamiast zebrać się przez internet i złożyć grupowe zawiadomienie do UOKIK które naprawdę nie jest ta sama instytucja co w latach 90 i dużo może. A tam wpłynęło 29 skarg z tysięcy osób które płaca i narzekają w internecie. Dziwny jest ten świat
  • Odpowiedz