Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 254
Stanowski w dzisiejszym stanowisku podjął ważny temat czyli fatalna jakość pokazywania sportu na platformach streamingowych w Polsce. Bardzo słusznie że podjął ten temat ale niestety jak to w jego naturze hipokryty przytoczył tylko i wyłącznie przykład Polsatu z którym jak wiadomo KS ma kosę od samego początku istnienia. Nie pisnął nawet słowem o tym co wyprawia Viaplay które #!$%@? się jeszcze częściej od Polsatu bo przecież do niedawna mieli współpracę a do tego Mati Borek tam pracuje. Do tego w tle nagrania przez cały czas widnieje logo Canal+ online a także pojawia się w formie paska reklamowego na ekranie co wg mnie mocno ujmuje obiektywności jego przekazu mimo że C+ z tych trzech platform działa najlepiej ale też nie działa bezbłędnie.
#kanalsportowy #mecz #stanowski #pilkanozna
Maib - Stanowski w dzisiejszym stanowisku podjął ważny temat czyli fatalna jakość pok...
  • 30
  • Odpowiedz
@Maib: Najlepiej to chyba działa z tych platform sportowych TVP Sport, o ironio losu. Mieli kilka wpadek, ale raczej przy obciążeniu na oko 10 razy większym niż ich konkurenci.

Platformy Polsatu i Viaplay to kompletna porażka.

Ciekawe jest też to, że Eurosport zrezygnował ze swojego dedykowanego ESPlayera, na rzecz Playera, który moim zdaniem jest zdecydowanie gorszy. Ale to powiedzmy już jest nisza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyso52: Proponuję ci jeszcze raz obejrzeć, przy okazji umyć uszy. Jeśli to nie pomoże to tylko na wizytę do laryngologa pozostaje ci się udać.
  • Odpowiedz
@Maib: przeciętny kibic "Janusz" w Polsce pewnie nawet nie wie że istnieje Viaplay. Sam wiem że jest tam tylko bundesliga, reszta ich oferty też mnie nie interesuje.

Polsat popełnił coś gorszego we wtorek niż przycinający obraz czy opozniony głos. Odebrał setkom tysięcy Polaków możliwość obejrzenia Roberta w barwach w końcu ich ulubionego klubu Barcelony przeciwko znienawidzonym Niemcom i ex klubu Roberta który robił mu problemy z odejściem wcześniej do Realu,
  • Odpowiedz
@emmanatorr: Mnie to bardzo bawi. Jest dość spora grupa ludzi tutaj i na twitterze, która hejtuje KS na każdym kroku, ale doskonale wiedzą o każdym nowym odcinku czy programie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emmanatorr: @Shell136: Ja akurat nie jestem hejterem wszystkiego co związane z KS także zły adres panowie. Bardzo lubię oglądać niektóre ich programy ale po prostu zwróciłem uwagę na to, że Stanowski poruszył ważny temat ale źle do niego podszedł i tyle.
  • Odpowiedz
@Maib: to jest właśnie problem ze Stanowskim. Mało kto z tego światka ma taki zasięg, moc sprawczą, a jak nawet to wszystko ma, to nie próbuje poruszyć ważnych tematów. Stanowski próbuje zmieniać świat, ale sam ma syf naokoło i nie ma człowieka, który chciałby go w tym zastąpić mając dobry wizerunek.
  • Odpowiedz