Wpis z mikrobloga

O #!$%@? tu chodzi? Dlaczego nie idzie z różowymi normalnie pogadać w necie? Czemu same nie zagadują albo rozmowa nie toczy się 1 do 1, że czasem ty zagadasz, czasem one jak normalni ludzie? Jeszcze większość ma jakieś listy wymagań albo #!$%@? w ogóle rzeczy w opisie typu "pożycz mi na maczka / daj blika"?

Co poszło nie tak? XD Czy tak wygląda rynek matrymonialny/randkowanie w sieci wszędzie czy tylko tutaj taki syf? Gdzie się teraz poznaje laski poza realem? (na basenie/spacerach rzadko jakaś okazja w ogóle była mimo umiarkowanej aktywności, is it over dla chłopa 28 yo?)

#gg #randkujzwykopem #przegryw #p0lka
AnonimoweLwiatko - O #!$%@? tu chodzi? Dlaczego nie idzie z różowymi normalnie pogada...

źródło: comment_1663309321zSe5MV7XP60nOBAVTw3jYw.jpg

Pobierz
  • 19
Właśnie robię test. Zawsze ja pisze pierwszy, jedyny wypadek kiedy ona piszę jako pierwsza to kiedy napisałem coś do niej przed spaniem ona usnęła więc rano odpisała. Ciekawe jak będzie dziś kiedy rozmowę zakończyliśmy na dobranoc.
@matijagier: Poznałem w sumie wiele fajnych dziewczyn. Zrobiłem kilka lat przerwy od randkowania, odpalam tindery/gg, a tu taki syf, że ani wczoraj ani dzisiaj nic nie mogłem znaleźć. Biorąc pod uwagę ile czasu to pochłania i jakie są efekty to xD Zastanawiam się czy u każdego tak to wygląda czy tylko u mnie.

@bulbulator90 Ty no brzydki czy skrzywiony jakiś nie jestem. Normalnie zdjęcie wrzucone na łonie natury, robione przez kumpla,
Nietypowa rada ale spróbuj może na fotce/6obcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na 6obcy sama trafiłam na sporo fajnych znajomków z którymi utrzymujemy kontakt już dłuższy czas. Ale również obecnego i byłego chłopa tam spotkałam ¯_(ツ)_/¯
Swoją byłą spotkałam podczas szukania ekipki do asg na spotted miasta, może też warto pomyśleć o takiej próbie, jednak obawiam się, że większość chętnych to będą faceci...( ͡° ͜ʖ ͡°
@AnonimoweLwiatko si dokładnie, przykładowo na grupie z tworzeniem spolszczenia do lis true colors są mega miłe ludziki. Spolszczenie zrobione, jednak dsc dalej działa i pracuje nad spolszczeniem do innych gierek. Inne dsc na których czułam sie milutko i fajnie przyjęta to te zrzeszające graczy serwerów metina (oczywiście prywatne) ( ͡° ͜ʖ ͡°)