Wpis z mikrobloga

W Białymstoku mam zdane 17.8litra krwi, przeprowadziłem się do Wawy i pytanie do Honorowych, jest możliwość przepisać te litry na Warszawę i starać się o darmowa komunikację w stolicy? Myślałem czy za miesiąc nie zdać jeszcze raz "u siebie" i przepisać już ponad 18 litrów jak jest taka możliwość.
#krwiodawstwo #rckik
  • 4
@Pociongowy: kurde, a ostatnio jednym uchem słyszałem jak gość przyszedł do recepcji i poprosił o papier do BKM na darmowy bilet i babeczka wpisała coś w kompa i zapytala gdzie Pan zdawał? Facet powiedział, że w Warszawie i miał 38litrow zdane i normalnie mu papier wystawiła i mówiła, że jest ważny 7dni i w ciągu 7dni załatwić sprawę z biletem, ale jak problemów w wawie nie robią jak ma się legitke
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dibeisi: nie wiem czy wystarczy legitymacja czy nie trzeba jakiegoś wniosku o to złożyć, poszukaj sobie, na pewno oddając w jednym mieście 18 litrów nie oznacza że tylko tam możesz mieć darmową komunikację, możesz mieć wszędzie, gdzie to obowiązuje, z tym że ja słyszałem że w każdym mieście trzeba osobno składać wniosek o to, ale moglem coś źle usłyszeć, albo ktoś zmyślał, więc sprawdź sobie :)