Wpis z mikrobloga

@Asjopek: Wszystko fajnie, ale czy godzinę po aplikacji tego Adidasa czuć? Bardzo go lubię, przypomina mi taką ciekawszą wariację na temat szarego Bossa, który mi się przejadł przez swoją wszechobecność lata temu. Szkoda tylko, że parametry słabe :(
@Qtavon: Dla mnie wszelkie rankingi czy strony z recenzjami czegokolwiek są jedynie sugestią a nie punktem odniesienia Layton pachnie ładnie tego mu nie odmawiam ale to cały czas syntetyczny zapach nie odbiegający wiele od dziadkowskich arabów czy innych lalique
@ebeebe123123: Alexandria II tez jest tylko "ladnym" zapachem ale czuje sie wspaniale gdy ja mam na sobie. To wlasnie ich urok, sa niczym ubrania uszyte przez najlepszego krawca, sa dopracowane jak kolo zamachowe w zegarkach Zenith. Tak, rankingi to tylko sugestia, ale w tym przypadku potwierdza ze jest mnostwo ludzi ktorzy mysla jak ja.
@ebeebe123123: ale firm robiących na naturalnych składnikach jest garstka( ͡° ͜ʖ ͡°),pdm to dobra w swojej półce cenowej marka i oczywiście segmencie,nigdy nie była to niszowa marka,to lepszy designerski lvl i tyle,znane zapachy zrobione lepiej.
@Qtavon: oczywiście żeby docenić pewne zapachy trzeba mieć "wyrobiony" nos i tyle,jakieś ankiety na yt dla każdego pasjonata czegokolwiek są nieistotne,no bo masa jak to bywa się chu*a zna.