Wpis z mikrobloga

W moim kołchozie pracuje se taki ludzik michelin o imieniu Marlenka. Marlenka wydawała się całkiem normalna (przynajmniej mentalnie) ale od jakiegoś czasu nagle zaczęła uprawiać dziką antyukraińską propagandę. Serio, non stop nadaje z obłędem w oczach jak to Ukraińcy zabierają pracę i podatki Polakom - jakbym czytał na FB posty onuc z flagą w avatarze.

Teraz się dowiedziałem co spowodowało tę nienawiść xD Otóż chude Ukrainki z którymi pracuje na dziale fatshamingują Marlenke nabijając się z niej między sobą, że doprowadziła się do takiego stanu XDDDDDDDDDDD

#pracbaza #ukraina #bekazrozowychpaskow #bekazgrubasow
  • 29
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: słuchaj tego: stoję sobie ostatnio na pekaesie w Białymstoku czekając na busa, palę szluga i podbija do mnie jakiś Janusz i zaczyna nadawać na grupkę rosyjskojęzycznych sebixów którzy krążą po dworcu. Mówi, że zabierają pracę, dostają kasę z naszych podatków i ogólnie typ toczy pianę z pyska. W końcu sobie polazł, bo zauważył że jestem słabym ziomkiem do dyskusji, wsiadł do pekaesa do piździejewa dolnego i odjechał. Tymczasem grupka sebków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: bo to zwykłe zjeby są najczęściej. Onucowska propaganda go prymityw, jak całe ich państwo. Nikt, kto umie połączyć kropki i zastosować jakieś podstawowe prawa logiki w swoim rozumowaniu się na taki bełkot nie nabierze.

Ja mam w swojej robocie jednego ukraińca. Świetnie zasymilowany, dobrze czyta po polsku (mówi świetnie I rozumie nawet regionalizmy), zawsze możesz go poprosić o pomoc (nie zawsze może jej udzielić, ale prosić można), kulturalny, elokwentny, do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StoSloty1488: kolezanka pracyje w wiekszym markecie z elektronika w Białymstoku. Białorusini to jej najlepsi klienci. Dzięki nim wyrabia najlepsze wyniki w kraju w sprzedaży danych modeli.