Wpis z mikrobloga

Iga Świątek wygrywa US Open
Siatkarze zdobywają srebrny medal Mistrzostw Świata
Koszykarze sensacyjne awansują do półfinału Mistrzostw Europy

A co zrobią piłkarze? Ja wam powiem co. Dostaną koncertowy wpier* i odpadną w grupie. Zaraz zleci się grupa osób, że ile to osób piłką się interesuje, a ile osób uprawia powyższe dyscypliny. Tak, tak, bo nie istnieją inne sporty poza piłką XD Tak się składa, że piłkarze mimo dobrych warunków do treningu przegrywają z krajami 3 Świata (Senegal), więc nie wiem czy to dobry argument ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za 2 miesiące zobaczycie widok Czesia krzyczącego do odwróconego do niego plecami Lewandowskiego, a na boisku będzie biegać zagubiony jak dziecko we mgle
TURBO GROSIK, od którego obecnie lepsi są piłkarze na poziomie League One (3 liga w Anglii).

W jakimkolwiek innym sporcie odnosimy sukcesy i pojawia się pytanie fanatyków kopanej "łeee a kogo to interesuje?" (jakby nie istniał żaden inny sport). No fakt, piłka interesuje wszystkich, to będzie okazja się wykazać w Katarze,
JAKIE SĄ OWOCE TEGO ZAINTERESOWANIA :D**

#mecz #pilkanozna #koszykowka #siatkowka #tenis #bekazpodludzi #polakicebulaki #heheszki ##!$%@? #takaprawda #niebieskiepaski #gownowpis
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: mimo wszystko to idzie do przodu w sporcie o największej konkurencji. I to mimo niekompetencji związku. I gdzieś napisałem, że to sukces? Napisałem, że to owoce popularności, co nie jest równoznaczne z sukcesem. Polskim kibicom piłki na sukces przyjdzie jeszcze długo poczekać. Ale jakoś to ich nie odstrasza, łącznie ze mną by z kibicowania jej zrezygnować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: poza tym ból dupy (chociaż tego tak bym nie nazwał) o siatkówkę właśnie wziął się z wpisów takich jak Twoje. Gdyby nie #!$%@? przez lata jakie to sukcesy nie są w innych sportach, a w nodze mimo kasy nadal nie ma to gwarantuje Ci, że dzisiaj byśmy nie prowadzili tej rozmowy. Sam bardziej dla jaj niż z przekonania krytykuje siatkówkę bo to było po prostu irytujące. Najchętniej bym chciał
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Ale wiesz ze mozna ogladac sport bo go lubisz a nie dlatego zeby leczyc swoje kompleksy dlatego ze ktos z tego samego kraju cos osiagnal? Pilkarze moga dostawac #!$%@? po 20:0 i tak bede ogladal pilke bo lubie ten sport.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: no idzie do przodu. Odpadliśmy wtedy, Odpadliśmy na Euro ostatnim i odpadniemy pewnie w Katarze. Ale porównując z latami 2000-2012 to jesteśmy w lepszym miejscu niż wtedy. Rozwój nie musi być spektakularny, by stwierdzono, że do niego doszło.
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: Daj spokój. Inne kraje dokonały także rozwoju i finalnie jesteśmy w podobnym miejscu co byliśmy, po prostu poziom się podniósł. Poza tym, jak Lewandowski zakończy karierę, to wszystko wróci do normy, Następców Zielińskiego czy Szczęsnego też nie widać. No może wychowany przez włoski futbol Zalewski.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Spoko. Ja mam bekę z wielkich fanów siatkówki którzy nie rozpoznaliby najlepszego siatkarza świata gdyby stał obok nich. Gdyby zapytać ich o najlepsze kluby świata to by nawet nie wiedzieli w którym kraju szukać. No ale ktoś z tego samego kraju dobrze w to gra więc będa siedzieć i się emocjonować xD Oczywiście tylko raz na dwa lata bo nacodzień mają to w dupie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: nie wiesz co da przyszłość. Może być jak mówisz, może powoli ale sukcesywnie będziemy iść do przodu. A może staniemy w miejscu. Polska awansowała na 2 mundiale z rzędu bo poziom się podniósł? Raczej nie, a myślę, że w tamtych latach to by był sukces a dzisiaj tak się przyzwyczailiśmy do dostawania #!$%@? w grupie, że zapomnieliśmy, że kiedyś nawet go nie dostawaliśmy tylko oglądaliśmy mundial bez naszych.
  • Odpowiedz
@mackbig: Bzdura. Akurat kibice siatkówki znają zawodników i kluby. Wystarczy krótkie rozeznanie po fanpage Polsatu, kiedy jest post nawet o innej lidze i zawodniku z obcej reprezentacji. Prześledź komentarze i ilość reakcji.

Najlepsze kluby ostatnich lat: ZAKSA,Lube,Perugia,Zenit,Trentinio
Najlepsi zawodnicy ostatnic hlat: Nimir,Leon,Semeniuk,Kurek,Michajłow,Wołkow,Lucarelli,Ngapeth,De Cecco,Juantorena,Anderson
  • Odpowiedz
@mackbig: Bzdury piszesz. Bzdura za bzdurą. Siatkówka to węższy krąg niż piłka i jak chodziz na mecze, to po prostu tych zawodników znasz...

Powiem ci więcej - Wśród kibiców siatkówki jest większy % świadomych niż wśród kibiców kopanej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: Jezus Maria, kiedy skończą się te bzdurne dyskusje. Po co jest ta gadka "śmiejecie się z siatkówki, ale tam nam przynajmniej wychodzi" Jak Polska będzie wygrywała w polo czy hokej na trawie, to np. nie będzie mnie to tak samo za #!$%@? obchodziło. Oglądam, gram w piłkę od małego i tym się interesuje, możemy być na ostatnim miejscu w rankingu FIFA a i tak będzie się to oglądać. Siatkówka
  • Odpowiedz