Wpis z mikrobloga

Iga Świątek wygrywa US Open
Siatkarze zdobywają srebrny medal Mistrzostw Świata
Koszykarze sensacyjne awansują do półfinału Mistrzostw Europy

A co zrobią piłkarze? Ja wam powiem co. Dostaną koncertowy wpier* i odpadną w grupie. Zaraz zleci się grupa osób, że ile to osób piłką się interesuje, a ile osób uprawia powyższe dyscypliny. Tak, tak, bo nie istnieją inne sporty poza piłką XD Tak się składa, że piłkarze mimo dobrych warunków do treningu przegrywają z krajami 3 Świata (Senegal), więc nie wiem czy to dobry argument ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za 2 miesiące zobaczycie widok Czesia krzyczącego do odwróconego do niego plecami Lewandowskiego, a na boisku będzie biegać zagubiony jak dziecko we mgle
TURBO GROSIK, od którego obecnie lepsi są piłkarze na poziomie League One (3 liga w Anglii).

W jakimkolwiek innym sporcie odnosimy sukcesy i pojawia się pytanie fanatyków kopanej "łeee a kogo to interesuje?" (jakby nie istniał żaden inny sport). No fakt, piłka interesuje wszystkich, to będzie okazja się wykazać w Katarze,
JAKIE SĄ OWOCE TEGO ZAINTERESOWANIA :D**

#mecz #pilkanozna #koszykowka #siatkowka #tenis #bekazpodludzi #polakicebulaki #heheszki ##!$%@? #takaprawda #niebieskiepaski #gownowpis
  • 35
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: To ja Ci wytłumaczę czemu tak będzie.
Trenerem siatkarzy jest uznany na całym świecie trener
Trenerem koszykarzy podejrzewam, że również
Tak samo z Igą
Trenerem piłkarzy jest gość który praktycznie spuścił do drugiej ligi aktualnego mistrza Polski
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: czy tak trudno dojść do wniosku, że mnie interesuje sport A, B i C i interesuję się wynikami/udziałami w reprezentacji w tych sportach, a Ciebie interesuje D, E i F i nie musimy mieć wspólnych zainteresowań?

Pojedynczy mecz na MŚ piłkarzy będzie oglądać więcej osób, niż oglądało wczorajszy masz w kosza i zapewne niż będzie oglądać półfinał w kosza. Nawet jak w piłkę nożną nam znowu nie wyjdzie, a
  • Odpowiedz
piłka nozna to sport idealny sport dla polaka robotnika


@luji: no ta, bo siatkówka to wielce sublimowany sport i żeby go zrozumieć trzeba mieć 150 IQ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: owoce są takie, że jedziemy na mundial na który nie dostali się mistrzowie Europy. Owoce są takie, że kiedy podniecaliśmy się 10 lat temu jakimiś średniakami w klubach z lig drugiej kategorii typu szkocka to teraz mamy Lewego, Milika, Zielińskiego, Szczęsnego itd. grających w znanych, utytułowanych klubach zachodu. Zresztą po #!$%@? nam sukcesy? Właśnie piłka nożna jest sportem narodowym bo mimo braku sukcesów nadal cieszy się wysokim zainteresowaniem, czekaj,
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Ale to Ty dzwonisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż mi gdzie kibice piłki piszą takie posty jak Twój w tagach innych sportów? Uparcie twierdzicie że my - kibice piłki, mamy jakiś ból dupy o sukcesy polskich sportowców w innych dyscyplinach, gdzie przecież im kibicujemy, po czym sami przychodzicie na tag i się pięknie sracie w gacie że jak można kibicować piłkarzom xD

No nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@Cinkito: Jeśli chodzi o grupowe to ja i tak wole rugby i kosza lub żeglarstwo, aczkolwiek jak słyszę piłka nożna to widzę ten #!$%@? plebs z stadionów #!$%@? miasto drący ryja i sprawiający tyle to iż potwierdzają mnie w mojej opini. Ewentualnie wujek mirko 150 kg zonobijka specjał w łapie
  • Odpowiedz
@Minieri:

uparcie twierdzicie że my - kibice piłki, mamy jakiś ból dupy o sukcesy polskich sportowców w innych dyscyplinach, gdzie przecież im kibicujemy


No, widać to bardzo dobrze, zwłaszcza kiedy kibice piłki podczas meczu siatkówki zlatują się na tag #siatkowka i #!$%@?ą go wpisami „hehe, Polaczki się cieszom z sukcesów w dyscyplinie, którą poza Polską interesuje się 14 osób haha beka xddd”. To chyba właśnie to kibicowanie.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Nic, napisałeś oczywistą oczywistość, każdy normalny kibic kopanej wie co się stanie na mundialu w Katarze i wie że wyjście z grupy to będzie cud, maksymalnie 3 punkty to wszystko co ta kadra może osiągnąć, ale np. ja nie zamierzam przerzucać się na oglądanie siatkówki, koszykówki czy tenisa i interesowanie się nagle tymi dyscyplinami tylko dlatego że Polacy odnoszą w nich sukcesy, na mistrzostwa jadą też inne ekipy i
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o grupowe to ja i tak wole rugby i kosza lub żeglarstwo, aczkolwiek jak słyszę piłka nożna to widzę ten #!$%@? plebs z stadionów #!$%@? miasto drący ryja i sprawiający tyle to iż potwierdzają mnie w mojej opini. Ewentualnie wujek mirko 150 kg zonobijka specjał w łapie


@luji: rugby czy kosz to też wielce wysublimowane sporty nie są. To znaczy tak, piłka nożna jest dla wszystkich i jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magiczny_banan: to akurat rzeczywiście było słabe, oznaczanie tego tagiem #siatkowka, jak ja dla śmiechu krytykowałem siatkówkę to nawet przez myśl mi nie przeszło by to oznaczyć ich tagiem, wolałem się pośmiać w własnym gronie i nie bawić w trollowanie.
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: XDD Wielki sukces, bo mamy KILKU dobrych piłkarzy? Naprawdę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sukces bo awans na MŚ? Typie, czy ty widzisz co piszesz? Nawet Walia wykręciła lepszy wynik od nas w ostatnich latach (półfinał ME)

@Minieri: To kibice piłki mają ból dupy o każdy sukces innych sportowców i wbijają na tagi pisać, że to nijak się ma do ich potężnej dyscypliny
  • Odpowiedz
PS - Też jestem kibicem piłki nożnej i śledzę ją naście lat, ale śledzę również siatkówkę i bok, a poza tym doceniam też sukcesy w innych dyscyplinach

A fanatykami gały, którzy nie mają pojęcia o żadnym innym sporcie, chętnie przytoczyłbym obrazek "jaranie się piłką nożna to..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Ja tego nie robię także też tego nie widzę. Widzę za to bół dupy w tagu #pilkanozna jak twój wpis Jak pisałem - odróżnij proszę kibiców od zjebów którym się nudzi i chcą rozpętać gównoburzę na którą się łapiesz, jakby nie było ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Ale to już nie moja wina. Ja się cieszę z każdego sukcesu polskiego sportowca, a ty zamiast robić to samo to napędzasz tym wpisem jakąś #!$%@?ą gierkę o to który sport jest ważniejszy. Po co?
  • Odpowiedz