Wpis z mikrobloga

panowie bingo, właśnie się dowiedziałem, że jestem do odstrzału z uwagi na (ostrożnie) "brak zaangażowania w spotkaniach miękkich", "jestem zbyt mało zdolny do adaptacji" (cokolwiek to znaczy) oraz "za bardzo wymagam co do jasności w wymaganiach biznesowych tasków, powinienem się domyślić co autor miał na myśli".


@whoru: Noo i w ogóle mnie to nie dziwi, bo ta PMka ma dostęp do osób wyżej i to od niej zależy co zostanie
  • Odpowiedz
@whoru: Widzisz jak się walczy z PMami to trzeba mieć wszystko na mailach, potem podpinasz takiego PMa pod łańcuszek i forwardujesz.

Może rzeczywiście nie umiesz normalnie pogadać z ludźmi i jesteś arogancki albo przemądrzały, przecież z dupy by tego nie wzięła? Przemyśl to sobie ziomek i szukaj innej roboty jeśli jesteś na wylocie.

Z farcikiem mordeczko!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mrcino: Znam TROCHĘ @whoru AKA. benoniego z discorda małp Gamestopu, Typek jest mega przemądrzały i arogancki, ale muszę mu oddać, że jak się czyms zainteresuje to na całego, więc przypuszczam, że w pracy daje z siebie wszystko, co jak znam życie #!$%@?ło niektórych ludzi. Dla mnie managerowie to w większości raczyska, i tak, wiem że są pewnie wśród nich spoko ludzie, tylko że ja jeszcze takiego managera nie spotkałem,
  • Odpowiedz
@dziekujemyzapraszamyponownie: nic nie robienie jest dużo gorsze od normalnej pracy i satysfakcji z tego że się coś produktywnego zrobiło zamiast tkwić w tym bezsensownym "opierniczaniu się" 8 h. I tak musisz być w tej pracy to dlaczego nie czerpać z tego satysfakcji??
  • Odpowiedz
@whoru dlaczego? Jestem PMemem i nie wyobrażam sobie takie akcji odwalać. Moim zdaniem możesz spokojnie ustawić się z jej przełożonym i pogadać o co chodzi
  • Odpowiedz