Wpis z mikrobloga

@ZmiksowanaFretka: pytałem, odczytała, nie odpisała, prosiłem też jakiś czas temu o jakąś rozmowę 1 on 1, bez większego echa. Idę o zakład i beczkę rumu, że jak o coś takiego bym poprosił to mogę pakować walizy, już mnie udupia, a wtedy to już w ogóle.
  • Odpowiedz
o #!$%@? może chodzić tej kobiecie?


@whoru: co cie to obchodzi? zostawiaj z kazdym pytaniem slad na papierze - pytaj mailem, czatem (jesli ma pelna historie). jak cie ktos kiedys zapyta czemu nie ma postepow - tu pytalem o to, tu o to, tu sie upominalem, tam sie upominalem drugi raz, tutaj jest boldem ze to blokuje postep, tutaj ze brakuje informacji, tutaj oznaczenie w tasku, tam jeszcze dwa razy sie
  • Odpowiedz
@whoru: dla mnie to brzmi jakbyś już był udupiony i nie chciał nic zrobić żeby z tego wyjść, czekaj aż cię zwolnią w takim razie XD ustawiasz spotkanie 1on1, jak nie przyjmie przekazujesz to do jej szefa, ustawiasz nowe w trójkę i elo
  • Odpowiedz
@dziekujemyzapraszamyponownie: @ZmiksowanaFretka: @MostlyRenegade: panowie bingo, właśnie się dowiedziałem, że jestem do odstrzału z uwagi na (ostrożnie) "brak zaangażowania w spotkaniach miękkich", "jestem zbyt mało zdolny do adaptacji" (cokolwiek to znaczy) oraz "za bardzo wymagam co do jasności w wymaganiach biznesowych tasków, powinienem się domyślić co autor miał na myśli".
  • Odpowiedz
@Szubrawski: jestem na B2B, nie #!$%@? się w ogóle, bardziej chodzi o to, że wymagam od ludzi innych, z którmi pracuję tak samo jak wymagam od siebie
  • Odpowiedz
@whoru: na B2B latwiej kopnac, wiec chyba PM cie nie lubi albo jest toxem, jak sie boisz o stolek a nie chcesz tak pracowac, to moze lepiej rozgladaj sie za planem awaryjnym, angazowanie managementu nigdy nie jest dobra opcja :P
  • Odpowiedz
@whoru: No to teraz masz przynajmniej jasną sytuację i możesz eskalować wyżej brak komunikacji z PMką. Pokaż, że próbowałeś od dawna się z nią skontaktować a ona Cię unikała i blokowała Twoją pracę.

Może się okazać, że decyzja na górze się lekko zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
właśnie się dowiedziałem, że jestem do odstrzału z uwagi na (ostrożnie) "brak zaangażowania w spotkaniach miękkich", "jestem zbyt mało zdolny do


@whoru: a to jaka branza co robisz? moze w takiej sytuacji jest lepiej uderzyć wyżej i cos pogadać
  • Odpowiedz