Wpis z mikrobloga

Naprawdę strasznie mnie dziś tej Mikołaj wkurzyl. Nie chodzi mi o tą akcję z wentylem Ewelina i co kto powiedział, tylko o to, jak do szahiry mówil te teksty że jest najbrzydsza itp, i to jakim tonem to przede wszystkim mówił. ja to odebrałam jako na maksa złośliwe, nawet nie brzmiało to już dla mnie jak żarty, wcale. Może troche przez to że miewałam podobne sytuacje w życiu tak strasznie mnie to zabolało jak to widziałam i współczuję bardzo shahirze. I jeszcze przez palanta płakała. Oj stracił w moich oczach Mikołaj, myślałam że to poczciwy śmieszek, ale on się zachował jakby nie znał w ogóle pojęcia empatii:/
#hotelparadise
  • 4
@Komarczyk: Też tak to odebrałem jako facet, któremu raczej nikt nie wytykał, że jest brzydki. Ewidentne było to, że znalazł "okazję", aby perfidnie jej wbić szpilę i powiedzieć, co myśli, takie czyste #!$%@?ństwo, chęć zrobienia komuś przykrości bez powodu, dla samej satysfakcji, przyjemności znęcania się. Pewnie na trzeźwo by tak nie powiedział, ale alkohol nie tłumaczy wszystkiego.