Wpis z mikrobloga

@IsDaddyHome: Musiałam przeczytać ze dwa razy, żeby zrozumieć która część tej wypowiedzi odnosi się do jakiego orzeczenia. Masz problemy ze składnią.

Próba poznawania nowych ludzi, gdzie głównym powodem działania jest samotność, moim zdaniem nigdy nie jest dobrym pomysłem. A czemu? Ponieważ poznajesz wtedy trochę na siłę, bo cię samotność ciśnie.


Z przekazem się zgadzam, prócz tego słowa "nigdy". Po prostu takie szukanie "na siłę" może skutkować np. złym towarzystwem, ale może
@x3sq6gdeo7fb5udga86fgt: chodzi o tych "nowych ludzi". Autor napisał, że są oni samotni, przez co niezrozumiała dla mnie była końcówka zdania, gdzie jednak to adresat wypowiedzi jest samotny. Dopiero za drugim razem dotarło do mnie, że nie chodziło mu o samotność nowych ludzi (a jest tak ewidentnie napisane). Po prostu zdanie jest źle sformułowane, co niepotrzebnie komplikuje dialog;)
@IsDaddyHome: Problem jest taki, że na badoo (na tinderze chyba trochę inaczej jest) wszyscy są jacyś tacy #!$%@?, sfrustrowani i #!$%@? wie co jeszcze przez co każdy się obraża z byle powodu. Dzisiaj laska z którą gadałem chwilę wczoraj zapytała jakiej dziewczyny szukam to napisałem, że "ładnej". Trochę już poznała moje poczucie humoru, więc myślałem, że zrozumie to w ten sposób, że skoro z nią gadam to jest ładna. A potem
@StevenGrant: nie trafiłeś na fajne okazy i tyle ja bym tego nie przekładał na wszystkie dziewczyny które tam mozna poznać, a że mają kija w dupie, może gorszy dzień to olewać i tyle, otwarci, przyjaźni ludzie tak się nie zachowują a raczej takich szukasz prawda?