Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skończylem lic z firu, na magisterce z bankowości zawiesiłem się już drugi rok podczas pisania pracy, także następna próba od przyszłego roku. To tak żeby zobrazować. Miałem jakąś gównorobote w banku przy obsludze telefonicznej ale od 2 lat nic konkretnego, same dorywcze. Może to troche deprecha bo pare spraw sie posypalo, doszło do tego że bałem się wysyłać gdziekolwiek CV i odebrać telefon. Powoli się przemagam, chce już z kobietą z którą jestem przeszło 5 lat zamieszkać razem w stolicy i wyrwać się z Polski B.

Meritum
Skontaktowali się z firmy mazars, wysłałem tam na staż CV i na dniach mam rozmowę w dziale audytu instytucji finansowych. Proszę o wszelkie porady co warto wiedzieć już na starcie związanego z audytem/ksiegowością co takie firmy traktują jako "must have" mimo że to staż. Z excela mniej więcej umiem ogarnąć tabele przestawne i wyszukaj pionowo. Zawsze lepiej mi szło z bankowości, dlatego też studia w tym kierunku i odskoczyłem od FiRu stąd teraz moje obawy że najprostszej rzeczy nie bede wiedział z księgowości. Zależy mi na tej robocie bo może uda mi się wyrwać z dwuletniego marazmu. A może ktoś miał kontakt z tą firmą i jakieś dwa grosze dorzuci do rozmowy? Dzięki wszystkim za pomoc.
#praca #audyt #korpo #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6321c774dbf11c020261abc4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4