Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może się z tym zgadzać lub też nie, ale każdy kto ma prawo jazdy kat A, potwierdza bycie oski.

Wymaga to zaangażowania, zainteresowania, zmotywowania, posiadania jakiejś żyłki pasji i obycia z mechanika i sprzętem. W dodatku otwiera to szeroki dostęp do znajomości i samej rozmowy z obcymi ludźmi. Sam byłem świadkiem jak dwóch gości gadając o tym jak sie #!$%@?, nie czuło się z tej rozmowy do tego obrzydzenia, a wręcz dumę, że gdyby mogli to by się #!$%@? jeszcze raz.

#!$%@? mnie to i zarazem boli mnie i moją dupę. Tak bardzo im z jednej strony zazdroszczę tego że im się #!$%@? chce, z drugie czuje taka odrazę, ponieważ sam się czuję upośledzony komunikacyjne, a nawet gdyby, to nie mam czasu podczas odsypianiem między sesjami w januszeksie

#gorzkiezale #motocykle #zalesie #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6321bb8bdbf11c020261ab08
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bez przesady, mam motocykl od 2009, jakiś big deal to nie jest a i raczej towarzystwo wymiera bo teraz chyba każdy ma się tym samym interesować czyli fame mma, taniec z gwiazdami, bieganie i itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jakas pasja to jest, myślę czy mojego nie przemalować coś pod cyberpunka bo jest taki napakowany ale starsi koledzy mówią ze lepiej w orginale trzymać i
  • Odpowiedz