Wpis z mikrobloga

@Ignite: dobra niby łatwo ale co to zmieni, że będziesz zyl z tym przeswiadczeniem? Zycie masz tylko jedno, mimo #!$%@? kart, fajnie jest coś ugrać. No chyba, ze wolisz płacz na tagu i to Ci pomaga to nie mam pytań
@ikimrdbeietocytynal: wolałbym być wyższy i do tego przystojny, a nawet #!$%@? z bogatej rodziny, najlepiej jeszcze wygadany i pewny siebie. Ale zycie takie nie jest, albo grasz kartami jakie masz albo narzekasz przez caly swoj żywot jak masz ciężko i nawet nie zauwazysz, kiedy to ws,ystko minie i padniesz. Udowodnisz swoją rację komuś? Pewnie tak. Ale to swoje życie zmarnujesz
@Ignite: ależ oczywistym jest, że nie jest latwe odcięcie przeszłości, ale tylko od ciebie zalezy czy chcesz wiecznie nią żyć, czy sprobowac sie skupić na tym co jest teraz i co możesz zmienić. Życie masz jedno, pamietaj.
@ikimrdbeietocytynal: tylko przegrywy nie narzekają czasami XDD Tylko ciągle. Wyobrazenie swoja drogą a realia swoją. Jesli chcesz gnic w tym samym, droga wolna, twój wybór. W żaden sposób nie będę Cię zmuszał do zmiany, wiec tylko, że jest możliwe, a co z tym zrobisz to już twoja kwestia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibralew: nie narzekają więcej niż jakikolwiek inny człowiek, po prostu sie tak wydaje bo efekt skali, ewentualnie nie ma co sie dziwić ze na tagu dla wyrzutków ludzie mają większe skłonności do pesymistycznych myśli

Jesli chcesz gnic w tym samym, droga wolna, twój wybór

a skąd ty wiesz co ja chce? na jakiej podstawie to zdanie
o czym ty bredzisz człowieku
@ikimrdbeietocytynal: nikt normalny nie przykłada do tego takiej wielkiej roli jak przegrywy, jasne ludzie maja pretensje do swojego wzrostu`i innych przypadłości, ale nigdy nie będzie to miało takiej skali jak u nich.
Szczerze mam w dupie co ty chcesz, ale skoro się tak zagotowaleś w tym temacie, to odnoszę się do Ciebie jak do przegrywa