Wpis z mikrobloga

@Whatasay: Kup lepiej PS5 a jak coś to sprzedam Ci mojego Xboa Series X jeszcze chyba rok Game Passa ultimate mi zostało i 3 pada użyty został do przejścia Oriego i PLants vs Zombies do niczego więcej się nie nadaje bo jest #!$%@?.
@bramborak: No tak, typowy Soniarz. Zero argumentów, zero merytoryki, ważne żeby doje*ać Xboxowi. Sam mam obie konsole (nie jak większość dzieciaków, którym rodzice zakupili PS5) i uważam, że takie teksty są zwyczajnie słabe. I tu już nie chodzi tylko o hejt niebieskich na zielonych, bo w drugą stronę jest to tak samo słabe. Niektórzy to naprawdę za obronę swojego kawałka plastiku chyba daliby się pochlastać. Aż się czasami odechciewa na tagi
@Pust3lnick: No bo Xbox jest #!$%@? bo nie ma na niego fajnych grywalnych tytułów ¯\_(ツ)_/¯ niestety to jest fakt, że kupujesz dla Exclusivów. Ja kupiłem bo chciałem next gena a teraz bym to sprzedał bo się kurzy i nie ma w co grać pomimo Gejm pasa ultimate.
Jestem bardziej fanbojem nintendo na którym też nie gram bo nie mam czasu
@bramborak: Jest to samo co na PC i jeśli chodzi o mnie - to mi wystarczy. Exy od Sony jakoś mnie nie kręcą (grałem w kilka różnych tytułów i… no gry jak gry, tyle że tylko na PS), a kompa mam do pracy, więc nie jest mi potrzebny jakiś super gamingowy model. Wolę rozsiąść się na kanapie, wziąć pada w łapę i grać w to, co zapewne ogrywałbym i tak na
@Pust3lnick: kolego ja też mam obie konsole, xboxa kupiłem żeby ograć wszystkie exy, pograłem w Halo, odbiłem się , Gearsy się fajnie grało, ograłem pare multiplatform z gamepassa, pograłem w Forze 5 i tyle. Konsola się kurzy 2miechy. A na ps5 gram regularnie.
@annotate: Nie kupisz od ręki za 2000-2100, trzeba polować i kombinować z gift kartami. W każdym bądź razie dobrze, że sprzedałem bo jednak PC bardziej uniwersalne, gram w co chce bez żadnych abonamentów, kupie grę to mogę grać w multika kiedy mi się podoba a nie kiedy mam aktywną subskrypcje itd. Jedyny minus, że trzeba wydać 3 razy więcej niż kosztuje konsola xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EpicElliot: kto co lubi. Ja już nie umiem grać na PC. Siedzenie w jednej pozycji to nie dla starych ludzi :p Na konsoli to częściej przerwę zrobisz, a to na stojąco, a to na kanapie, a to na fotelu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cybher2: yyyy, eee, ta. Super wygodne. Nie ma to jak #!$%@?ć sobie pełno sprzętu i kabli pod TV w tymczasowej instalacji :) Ja mam tylko series s i 3 kable puszczone jedna wiązką. Dużo czyściej.