Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 58
805 886 + 125 = 806 011

No to zaczynamy cykl jesiennych tras, więcej eksploracji, więcej terenu ( ʖ̯) Szkoda jedynie, że nie bardzo miałem czas zmienić oponki i tę trasę musiałem jeszcze męczyć na gravelkingach sk, które w terenie szału nie robią... Zemściło się to, bo te pożal się boże Gravel Kingi (XDD) wpadły w poślizg przy zakręcie na fajnym, leśnym szuterku. Udało się uratować i wyskoczyć z upadającego roweru, ale kolano i lewa noga robiła za amortyzację całego cielska po skoku, więc coś tam musiałem naciągnąć lądując. Dało się jechać, zrobiłem prawie setkę z tym kolanem, więc mam nadzieję że nic poważnego, choć dziś już ciut bardziej to odczuwam.

Na start kilka mniejszych miejscówek w Brwinowie i Podkowie Leśnej, plus terenowe odcinki w Lesie Komorowskim i Uroczysku Chlebów z rzeczką Utratą po środku. Zajrzałem też do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Dalej główny cel, czyli Rezerwat Stawy Raszyńskie z pałacem w Falentach tuż obok. Fajne dzikie tereny jak na bliskość Warszawy i stopień zurbanizowania okolicy, cisza spokój, pełno ptaków, mało ludzi.

Następnie trochę warszawskich atrakcji. Najpierw pokręciłem się wokół Okęcia, zajrzałem na punkt spotterski na Paluchu (oczywiście największy i najgłośniejszy samolot lądował jakieś 3 minuty po tym jak stamtąd odjechałem ¯(ツ)/¯), oraz do Fortu Zbarż. Dalej slalom po południowych dzielnicach, rundka wokół Parku Natolińskiego i wizyta przy Dębie Mieszko I (jedno z najstarszych drzew w Polsce). Powrót wzdłuż S2, lasem do Wiązowny i na deser naleśniki w Halinowie.

#kwadraty dużo nowych, bo akurat na południe od Warszawy mam trochę zaległości i sporo białych plam
Max square: 56x56
Max cluster: 4470 (+51)
Total tiles: 11151 (+18)

#rowerowyrownik #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1663161083qPkhEwvObapdOaeGvWaeS5.jpg
  • 11
@Kyuzo: Kitchen Sink Handelbar. Tak te chwyty na środku są fajne, używam (ale jako dodatkowe opcje na przedni chwyt, a nie do leżenia jak na jakieś lemondce, do tego jednak się słabo sprawdzają, zbyt wtedy nadgarstki cierpią i brakuje tych podparć na łokcie).