Wpis z mikrobloga

Ja coraz częściej przełączam na Nowy Świat.


@DocentMarzanek: i ja zaczynam robić to samo. W 357 lubię Cichońskiego, rano fajnie się słucha Niedźwiedzkiego. Listy nie słucham bo znam ją na pamięć. Ale RNŚ zaczyna zdawać mi się radiem bardziej dojrzałym. Chociaż jak zejdą na politykę to aż mię telepie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gajowy_marucha: Ja nie lubię PiS-u ale politycznych wycieczek w RNŚ nie jestem w stanie wytrzymać.
RNŚ na pewno jest ciekawsze muzycznie. Mniej hitów z playlisty, więcej ciekawych wyborów dokonywanych przez prowadzących.
W 357 ostatnio słucham poranka, bo jestem w pracy od 6.00 a bywa, że wcześniej. Lubię "Kieruj się na południe" o ile prowadzi Pan Marek, bo o ile jego muzyka, to nie moje klimaty o tyle kocham jego głos
  • Odpowiedz
Ja nie lubię PiS-u ale politycznych wycieczek w RNŚ nie jestem w stanie wytrzymać.


@DocentMarzanek: Dokładnie, trąci to "My, elita" nie da się słuchać. Co do MG i okolic to skutecznie mi 357 obrzydziło wielu wykonawców przez zamęczenie. Do tego egzaltacja nad słabymi utworami np Post Podsiadły. Albo Fisz za mało czasu - no ileż można. Tylko Sochacką jeszcze lubię ;)
  • Odpowiedz