Wpis z mikrobloga

Zbierają się tam głównie ludzie, którym popękały ekrany w miejscach zgięcia.


@Qutaphone: odniosłem inne wrażenie szukając tam czegoś

Samsung wie, że w pierwszych modelach był problem, ale się wypina na gwarancję, bo produkcja jest droga.


@Qutaphone: mam pierwszy model, wymienili na gwarancji na nowy, który masz i gdzie ci odrzucili gwarancję? czy tak pieprzysz oby pieprzyć na temat o którym gdzieś coś czytałeś ale nie masz pojęcia i bredzisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: To, że Tobie kiedyś wymienili, nie znaczy, że problemu z gwarancjami nie ma. Twój przypadek udowadnia jednak, że problem z pękającymi ekranami jest. Mój brat ma 3 od miesiąca i już ma 3 świecące piksele.
To, że Tobie kiedyś wymienili, nie znaczy, że problemu z gwarancjami nie ma. Twój przypadek udowadnia jednak, że problem z pękającymi ekranami jest.


@Qutaphone: przeczytaj co pisałeś jeszcze raz, powoli xD

Mój brat ma 3 od miesiąca i już ma 3 świecące piksele.


@Qutaphone: czeka aż minie gwarancja żebyś potem mógł pisać jak to odrzucają a może chce najpierw go uszkodzić, czy po prostu tylko to wymyśliłeś na poczekaniu? xD
Ciekawi mnie jak mnie zdemaskowałeś.


@Qutaphone: tu nie ma czego demaskować jesteś hipokrytą pełną gębą i to widać ale leć już na czarno bo prośby o nie zawracanie dupy nie działają i wołasz do generatora czy tam innej konwersacji nastolatek
@Qutaphone: Nie pęka ekran tylko folia ochronna, którą samsung wymienia za darmo jeśli telefon jest na gwarancji, a jeśli nie jest to koszt wymiany tej foli to 80zł. Wymiana robiona od ręki w serwisie samsunga.
Poza tym nie wiem jak można kupić zginany telefon bez jakiegoś dodatkowego ubezpieczenia czy coś, przecież wiadomo, że ruchome części są bardziej podatne na uszkodzenie.
Ogólnie jestem chyba jedynym użytkownikiem, który przeczytał instrukcje flipa, jest tam