Wpis z mikrobloga

ustalmy pewne fakty:

Ja: poszedłem do TVP, wziąłem na klatę pewne śmieszne teksty parówy o gwałceniu zbiorowym marioli i pseudo oskarżenia o wysyłanie paczek z gównem i nazwe kanału po Olgierdzie, zrobiłem swoje, przekazałem co miałem przekazać. Zrobiłem wszystko co mogłem zrobić i jestem z tego zadowolony.
Sławuś: wysłanie kłamliwego oświadczenia do TVP licząc że się nie połapią, zasłonienie się odklejonym zielonym. Z domu już kozaczenie, hashtagi Kinny Zimmer Furia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obsrany jesteś na miętowo i to widać, ja przeżyje JEŚLI nawet puszczą fragment że ,,mam kanał z imieniem ojca Mexicano'' :D

Ciekawe jak ty przyjmiesz to że pokażą jak pytasz menela o zlizanie śmietany z uja. To że upadlasz i ośmieszasz Konona dla zysku, jak profanujecie religię na produkcjach i jak twój podopieczny pije mocz. Przypominam że 8 gości na 10 nie licząc stron było zszokowanych tym co wyrabiasz i nikt nie łykał pomocy i cisneli po tym jak po MOPRU. Myślę że tak też będzie odebrane to przez zwykłych widzów. Dlatego shorty które przygotowalem były proste do przyswojenia i szokujące

Bo kluczowy jest reportaż na początku i z nim się nie dyskutuje - Trynkiewicz , profanacja świętych obrazów, libacje awantury, groźby pobicia, groźby samobójstwa, apel o pomoc przestraszonego Konona.
Z tym się nie dyskutuje a to pójdzie i tobie to wszystko jest przypisane z imienia i nazwiska - ja jestem gotów przyjąć na klatę kilka razów w ostateczności bo wiesz że za to co zrobiłeś mojej rodzinie CENA NIE GRA ROLI

#kononowicz
#patostreamy
  • 22
@OlgierdAndrzejewski: Że Sławek żyje i zarabia z upadlania Konona, i że teraz sra, to wszystko prawda, ale SDR to program specyficzny - wgryźli się w sprawę na 5%. Obawiam się, że jeśli to przejdzie przez sito w postaci montażu, zwykły widz 50+ (nie mający pojęcia, kto to Konon), niewiele z tego zrozumie. Bardziej interesuje mnie odbiór młodszych, co oglądają to dla beki. Ciekawe, jak to odbierze ten co robi szoty w
@tonton_: Nie zrozumiałbyś jako osoba spoza uniwersum jakbyś zobaczył płaczącego typa w koronie cierniowej w pierwszych sekundach, że poźniej chce się zabić , jak pije mocz a ktoś się śmieje, jak profanuje obrazy i GDYBY DODANO ŻE ON NA TYM ZARABIA DUŻĄ KASĘ?

Wszystko podane jak na tacy, tutaj nie trzeba się wgryzać w temat by załapać gdzie jest problem bo podane to jest w przystępnej formie
@OlgierdAndrzejewski: Oglądałem ten program przez dość długo, potem przestałem, bo oni tam manipulują faktami a płaczących i klękających Kononów mają co tydzień dwa (pamiętam bekowego kolesia sprzed chyba miesiąca, co przepłakał calutki program). Oni też są poddawani presji czasu i opinii publicznej. Ale to, że oni tego nie skumali i przedstawią to jak przedstawią, nie oznacza, że to zwycięstwo lateksów. Ci co mają skumać, skumają. Nowaka nic nie jest w stanie
@OlgierdAndrzejewski: Nie zawsze się z Tobą zgadzam, czasami uważam, że przeginasz, ale nigdy negatywnie nie komentowałem. Uwielbiałem dawne filmiki z ciśniecia po menelu, tam były złote teksty. Jak zabrałeś się za centralę nie byłem pewien efektu, a teraz widzę, że jako jedyny coś ruszyłeś temat. Wszyscy tylko narzekają na działania centrali i jakość filmów, a Ty coś z tym zrobiłeś. Szanuję za to. Ogrom pracy, ogrom hejtu na Ciebie musiały kosztować