Wpis z mikrobloga

ustalmy pewne fakty:

Ja: poszedłem do TVP, wziąłem na klatę pewne śmieszne teksty parówy o gwałceniu zbiorowym marioli i pseudo oskarżenia o wysyłanie paczek z gównem i nazwe kanału po Olgierdzie, zrobiłem swoje, przekazałem co miałem przekazać. Zrobiłem wszystko co mogłem zrobić i jestem z tego zadowolony.
Sławuś: wysłanie kłamliwego oświadczenia do TVP licząc że się nie połapią, zasłonienie się odklejonym zielonym. Z domu już kozaczenie, hashtagi Kinny Zimmer Furia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obsrany jesteś na miętowo i to widać, ja przeżyje JEŚLI nawet puszczą fragment że ,,mam kanał z imieniem ojca Mexicano'' :D

Ciekawe jak ty przyjmiesz to że pokażą jak pytasz menela o zlizanie śmietany z uja. To że upadlasz i ośmieszasz Konona dla zysku, jak profanujecie religię na produkcjach i jak twój podopieczny pije mocz. Przypominam że 8 gości na 10 nie licząc stron było zszokowanych tym co wyrabiasz i nikt nie łykał pomocy i cisneli po tym jak po MOPRU. Myślę że tak też będzie odebrane to przez zwykłych widzów. Dlatego shorty które przygotowalem były proste do przyswojenia i szokujące

Bo kluczowy jest reportaż na początku i z nim się nie dyskutuje - Trynkiewicz , profanacja świętych obrazów, libacje awantury, groźby pobicia, groźby samobójstwa, apel o pomoc przestraszonego Konona.
Z tym się nie dyskutuje a to pójdzie i tobie to wszystko jest przypisane z imienia i nazwiska - ja jestem gotów przyjąć na klatę kilka razów w ostateczności bo wiesz że za to co zrobiłeś mojej rodzinie CENA NIE GRA ROLI

#kononowicz
#patostreamy
  • 22
  • Odpowiedz