Wpis z mikrobloga

Redbull przywiózł by odchudzony monokok prawdopodobnie na Hiszpanię i to w dwóch egzemplarzach

@hikamakkinen: Prawdopodobnie tak by było, w race pace Honda jest bezapelacyjnie najlepsza jeśli chodzi o ICE i deployment ERS, to co trzymało RBR na początku sezonu to "nadwaga", którą systematycznie "zrzucają". Newey znowu zaczarował regulacje, nie ma na to rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OgurRicc: Hehe, to nie przeszkadzałoby ci w takim razie oglądanie jak tylko 10 bolidów się ściga? Zbyt wysokie koszty by sprawiły że producenci by sobie poszli z tego sportu i tyle.

@reseted: Wtedy większość wyprzedzeń odbywała się w pit stopach. Więcej akcji na torze było po 2009, czyli ostatnim roku dotankowań
@jedlin12 tak właśnie od jakiegoś czasu się zastanawiałem jakby to wyglądało z 10 bolidami na gridzie. W zeszłym sezonie Toto Wolff optował za trzeba bolidami z teamu. Przy układzie 5 teamów po 3 kierowców byłaby szansa na dwóch-trzech pretendentów do mistrza z jednego teamu bo strategie zupełnie by uległy zmianie.
@paf_: @paf_: czy ja wiem załóżmy że została by na pewno święta trójca rb ferrari i merc dodajmy maclarena i alpine mamy 5 zespołów załóżmy że wchodzi audi z własnym silnikiem i własnym zespołem zamiast takiego egzystującego w dole stawki hassa i np andretti z ambicjami aby coś jednak w tym f1 osiągnąć mamy już 7 zespołów z czego minimum 5 już na ten moment miało by własne silniki do
@paf_: Dlatego ja jestem za limitami jak najbardziej i fajnie by było zobaczyć więcej zespołów w tym sporcie ale niech te zespoły coś z sobą reprezentują i faktycznie o coś walczą a nie mamy sytuacje że zespoły z dołu tabeli w większości jadą wyścig bo jadą nie walcząc o nic i są tylko dublowane bo to też nie jest ciekawe do oglądania