Wpis z mikrobloga

Dobła Mircy i Mirabele, jeszcze skręca mnie z żenady po obejrzeniu zwiastunu odcinka 4 #slubodpierwszegowejrzenia Jak coś mój wysryw dotyczy plejer, więc kto z telewizji a nie chce spoilerów to omijać.

Nie wiem, co powiedzieć, chyba wszystko zostało powiedziane na tagu w trakcie xD

Pary jakie mamy to:
Cygan i Marta 38
Zakolak i Pato-Marta
BHPowiec i okularnica

Nieironicznie Cygan pasuje do tej Marty. Zobaczymy co pokażą dalej. Trochę to wszystko ogółem robi się jak love island tyle że z przysięgą w USC, więc nie zdziwi mnie w tym programie już nic xD TO JEST MOIM ZDANIEM JEDYNA PARA KTÓRA MA JAKIEKOLWIEK SZANSE. Cygan! Małta! Nie spier*olcie tego! xD

Zakolak i pato-Marta... Jezu jak skręca mnie na samą myśl. Nie wiem komu współczuć bardziej. Typ aseksualny, odrzucająccy oblech, juz nie chodzi o te zakola, bo mam kolegów i zakolaków xD i łysych którzy potrafią wyglądać dobrze xD Ten jest po prostu straszny, okraszony jeszcze polewą z disco polo, skale żenady wypier*ala mi poza skale. Zobaczcie sobie zwiastun do odcinka 4, tej żenady to dopiero nie rozejdziecie, mogłam to obejrzeć w drodze do pracy xD przynajmniej juz coś by sie rozchodziło xD On jest bardzo zdesperowany, byle mieć swoją Kajrę niczym Sławomir xD Ona szuka beciaka, więc może to wypali, aczkolwiek myśle, że Pato-Marta nie jest na tym samym poziomie desperacji co jej mąż i ucieknie gdzie pieprz rośnie. Ciekawe co typ powie na jej drapieżne dziary w noc poślubną xD O Rysiu wspominać nie będę, dajmy mu spokój...

BHPowiec Przemek i okularnica Justyna. BHPowiec jest moim zdaniem ukrytym gejem, Widać to bardzo po jego zachowaniu. Nie emocjonuje się wydarzeniem, nie emocjonuje małżonką. Nie zastanawiał się nawet nia przed ślubem, jaka będzie, jak będzie wyglądać. Wszedł do programu z założeniem jaką dostanie taką weźmie z dobrodziejstwem inwentarza xD do tego siostra less w tle, ale to nie ona rzuca światło tylko jego zachowanie. Justyna jest postacią 1:1 jak Ewka od Darka prawiczka. Samodzielna wyzwolona i nieco pierd*olnięta. Gadała że chodziła do wojskowego przedszkola xD Co może pójść nie tak. Ciekawe co powie na szwagierkę lesbijkę i ciekawe co na to tatuś wojskowiec xD

Biorę po 1000zł z każdej druzyny i słucham państwa xD
  • 24
@shnitzel: jest o wiele dziwniej niż się spodziewałam, że będzie a spodziewałam się dużo.... plus pytanie czy ta wypowiedz behapowca ze zwiastuna 4 odcinka wycięta z kontekstu, czy rzeczywista...
@shnitzel: Cygan jest dla mnie narcyzem. Z pozoru taki wesoły, miły itp. a dalej nie powiedział dlaczego się rozwiódł. Niby wszystko było dobrze, a nagle dostał pozew i cała rodzina mówi, że to nie jego wina tylko tamtej #!$%@? to potwierdza. Widziałem już nie raz takie związki i w 90% to ten "niewinny" był toksyczny i doprowadził do rozpadu.
Sam zresztą mówił, że w poprzednich związkach miał #!$%@? i teraz jest