Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek A mi chodziło o to, że twierdzisz iż jakieś znaczenie ma na jakich liniach gracie Duo, otóż moim zdaniem po tysiącach gier na poziomie silver-gold twierdzę, że totalnie nie ma znaczenia gdzie gracie na tym poziomie z latami poziom graczy rośnie oczywiście mechanicznie, w low elo moim zdaniem brakuje makro, brakuje osoby która wie co robić i ma na tyle charyzmy żeby inni go posłuchali, a jak wiemy w tej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: no i co się czepiasz? W pewnym momencie grałam na zjebów z diamenta. To logiczne że mnie zaorali. W jednym meczu zrobiłam Diana 2/20 xD a hegarim co gra od 8 sezonu i rok temu miał diament zrobił 10/0/18 i śmieć non stop mnie dręczył na mojej jg
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Typ co miał diaxa w poprzednim sezonie gra na poziomie silver, tak :D Chyba, że na normalu ( )

Skoro już wiesz w czym problem to dlaczego tego nie zmienisz tylko co grę robisz to samo? :D

@BillyDallas: Dlatego też podałem jej op.gg. To czy będzie grać pod mida/topa/adc nic nie zmieni. Ale przynajmniej powinna wyciągnąć jakieś wnioski jak będzie grać do
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Odpaliłem repa z tej gry na WW. Jak rzucasz Heralda i nikogo nie ma na midzie a chcesz wziąć turret to zniszcz dwa pierwsze plate'y, trochę nadgryź i rzuć Heralda - padnie od razu. Sama zauważyłaś, że tutaj masz soula a i tak przegrałaś :D A takie fajne miały być te souly ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

A tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: no ja wiem z tymi turretami że herold zawsze zbija równe 2plate. Nie wiem może gram na siłę bo czasem jak mam wolne gram 6 męczy pod rząd i po każdym losem chce mocniej wygrać i się nafeedowac i ryzykuje xD
  • Odpowiedz
@Itslilianka: No mówię Trundle lub Xin Zhao. Trundlem odpalasz rkę w tanka w teamfighcie i nie mogą Cię zabić a Ty łupiesz w nich maczugą xD Xin Zhao podobnie. Wjeżdżasz w jeden target klikasz R i klepiesz ten target aż padnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: no nie wiem czy to takie proste xD ale dobra lecę z teundlem. Czasami miałam gierki że prawie sollo carry bo enemy zwierzęta mnie focusowaly a team pomagał ich czyścić.
  • Odpowiedz