Wpis z mikrobloga

Czyli: 2 facetów trza wyżywić, odziać, zaopatrzyć w środki czystości i chemię gospodarczą, bulić za prąd wodę, ścieki, śmieci, ogrzanie tej chaty, ubezpieczenia, paliwo do busa, koszty medyczne (Misio nie ma ubezpieczenia, a akolita - cholera wie) plus roboty budowlane zarządzone przez Misia (kibel, prysznic, aneks kuchenny gdzie trza będzie podciągnąć prąd wodę, kanalizę, może gaz i wyposażyć to wszystko; rozpiździaj na pół chaty), w tym zmiany w samym budynku: Misio zażyczył sobie osobnego wejścia. A, no i chyba zasądzone na rzecz dzieci ministranta alimenty.
Ci którzy będą robić mogą liczyć na transport powrotny na koszt Kapłana XD XD XD
No. A reszta - drzeć z buta albo autobusem.
Forsa na konto które będzie kontem ministranta, Ksiądz nie będzie miał konta. Misio cwany gapa - podatek od darowizn będzie bulił akolita XD. Sąd w razie procesów na poczet zasądzonych odszkodowań itd. nie będzie miał co zająć - Misio nie ma dochodów.
I masz mieć duży telewizor by uczestniczyć w transmisjach z Baranowa jak nie będziesz mógł przyjechać. Nie ma, że na laptoku czy komórce.
Zaczyna się dejowanie na całego. Dejowanie które Misio, jak zwykle kłamliwie, ukrywa pod nazwą iura stolae.

A przed tym wszystkim Misio rzuca tekstem, że Kapłan ma tu zatrzymanie do powrotu małżonki gospodarza która może rzucić tekstem: albo ja albo Kapłan.
Już ja widzę jak, niezależnie od wszystkiego, małżonka wraca do Baranowa w tych układach.
#wroniecka9
  • 21
  • Odpowiedz
  • 6
Jestem pełen podziwu, Misiek i Łysy penes z całą swoją banda to jest ekipa nie do podrobienia, #!$%@? wie kto jest większym odklejeńcem - czy Pan ksiądz? czy czcigodni na czele z łysym penesem którzy go utrzymują i dają mu się #!$%@?ć na każdym kroku xDD
  • Odpowiedz
@andrzej1208: przed soborem tak właśnie było, jak rekonstrukcja to na całego. Ad maiorem Dei gloriam!
Ps. Widać że misiek musi odreagować eksmisję i leci po bandzie - płacić, płacić i jeszcze raz płacić. Nie zdziwię się jak taca będzie szła na mszach niedługo.
  • Odpowiedz
Ostatecznie daje kto chce, bo robi zbiórke w necie (nie powiedzial wprost, ale do tego sie to sprowadza). Sam sponsoruje paru youtuberów i nikt nie widzi w donejtach nic nienormalnego, wręcz oderotnie. Ma kontent? Ma Są odbiorcy? Są. To normalne, że za coś ten kontent trzeba zrobić. Może mu nawet wpłacę. W końcu oglądam codziennie na dużym telewizorze - tak jak Misio chce.
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: a ci jutuberzy których donejtujesz prowadzą sektę? Jadą patostrimy? Szmacą swoich słuchaczy, niszczą ich psychicznie? Są toksycznymi psycholami? Zieją nienawiścią i strzykają jadem?
Sorry Kolegę ale to porównanie jest totalnie od czapy.
  • Odpowiedz
@yosemitesam: sąd to jedno, ale urząd skarbowy! Jak również o pomyśle Misia by darowizny (zwane "ofiarami") szły na konto Łysego.
A urząd skarbowy - wiadomo. Te wampiry dorwą się do każdej nieopodatkowanej (myślę o zwykłych obywatelach) kasy. I są w tym naprawdę dobrzy.
  • Odpowiedz
@andrzej1208 Nie oceniam tego tak osobiscie jak ty. Tam chodzi kto chce, slucha kto chce. Byly osoby które odchodzily, wiec nieprawda, że sie nie da. Ty tez sluchasz dobrowolnie więc takie uwagi są troche zaklamane.
Ja szanuję indywidualistów, outsiderów, wariatów idących pod prąd niezależnie od motywacji. Jezeli to rozważysz to zobaczysz, że to idealista - ma ideę i z oddaniem za nią podąża. Nic mi do jego metod, mnie fascynuje jego nieugiętość.
  • Odpowiedz
Ja szanuję indywidualistów, outsiderów, wariatów idących pod prąd niezależnie od motywacji.


@SmutnyStefan: nawet jeśli są psychotycznymi fanatykami niszczącymi ludzi w Walce o Sprawę?

Nic mi do jego metod,


A mnie wręcz odwrotnie, zatem tu się nigdy nie zgodzimy.
  • Odpowiedz
No wlasnie zauwazylem, że w tym stoje w opozycji do wiekszosci, nie tylko w tym wypadku, ale w ogóle w życiu. Społeczenstwo twierdzi że szanuje oryginalność, ale tak naprawde żąda konfornizmu, a oryginalność to banał, slogan. Prawdziwe oryginały są niszczone On ma swòj swiat i mnie to nie przeszkadza a wręcz ciekawi. Ma prawo tak żyć, póki nikogo nie zmusza. Co oczywiscie nie znaczy ze sie z tym wszystkim co
  • Odpowiedz
@andrzej1208:
Co do misia, to on nie jest na na razie tylko Suspensjonowany? Także tylko zawieszony, a nie wydalony z kapłaństwa, bo jak tak, to czasem ubezpieczenia nie płaci mu skarb państwa, jak wszystkim kapłanom ?
Co do kasy, to właśnie zły pomysł, osoba zwykła płaci podatek jak dostanie darowiznę od obcej osoby w ciągu roku powyżej chyba 4900, i grzyb wie czy księży nie mają inszych praw, a nawet jeśli
  • Odpowiedz
@sindram: Misio jest suspendowany, toczy się proces kanoniczny w celu wylania Misia z firmy. Misio ubezpieczenia niema, a wiadomo to stąd, że jak dostał pałą w łeb, to opieka medyczna wystawiła mu rachunek na 1300 pln za zszycie łba.
  • Odpowiedz