Wpis z mikrobloga

@surdelos jakiś tam ekspert się na początku wojny wypowiadał że należy spodziewać się że któryś z kraików ościennych będzie próbować wykorzystać sytuację i coś ugrać. I że srogo dostanie po nosie żeby innym taki pomysł nie przychodził do głowy. Nie mam pojęcia kto to mówił i nie mam zamiaru tego szukać, ale pamiętam że było.
  • Odpowiedz
  • 113
@surdelos do okoła Rosji wszyscy są #!$%@? na nich. Bo zawsze działali z pozycji siły ciągle wszystkich terroryzując. Dlatego ruscy tak desperacko ciągle brna w ta Ukrainę bo juz nawet nie chodzi o Ukrainę ale o sam wizerunek. To właśnie może być początkiem rozpadu tego kraju.
  • Odpowiedz
@surdelos: podobno nawet wyciekły pytania:

1. Zaatakujmy ale zatrzymajmy się za Moskwą
2. Zaatakujmy, Gruzini chcieliby wykąpać się w Bajkale
3. Zaatakujmy, każdy Gruzin marzy żeby odwiedzić Kamczatkę
  • Odpowiedz
@surdelos: Ja rozumiem #!$%@? Gruzinów, ale gorszą armie niż oni to chyba tylko Mołdawia ma, jeśli chodzi o kraje zagrożone ruskim mirem. Nawet takie patałachy jak kacapy nie mogą tego przegrać.
No, ale miejmy nadzieję, że to tylko takie gadanie pod publiczkę i ugranie paru głosów.
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana: Pewnie chcą odbić tereny okupowane a nie iść na full scale war z Rosja.

Maja ku temu siły. A Rosja nie jest w stanie teraz wydzielić jednostek do obrony tych terenów. Już są w #!$%@? bo nowe rezerwy z białogrodu sbu #!$%@?ło pod kupiańskiem xD
  • Odpowiedz