Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: Może właśnie dla tego że WAW. Ja mieszkam na zadupiu i z reguły jak jest przyjęta w oddziale koło 1 w nocy to rano koło 7 wychodzi i w południe mam w paczkomacie. W zasadzie INPOST nr 1 dla mnie potem DPD next o dziwo POCZTA, potem reszta.
  • Odpowiedz
@Rudinji: U mnie za to DPD to banda nieudaczników.Notorycznie mam wpisywane,że przesyłka odebrana a przesyłki nie ma,albo u sąsiadów.Oczywiście zero kontaktu Poczta natomiast mnie zaskakuje jak u Ciebie. Ostatnio paczka z drugiego końca Polski dotarła w jeden dzień do UP,jak doręczają na adres zawsze dzwonią.Naprawdę oprócz InPostu i DHL u mnie Poczta ma u mnie wielkiego plusa.
  • Odpowiedz
Naprawdę oprócz InPostu i DHL u mnie Poczta ma u mnie wielkiego plusa.


@prlw123: Jakbym zamienił InPost na UPS to by się zgadzało z moim rejonem. U mnie Pocztex top, praktycznie codziennie u mnie jest to mi głowy nie zawraca telefonami bo wie, że ktoś będzie albo gdzie paczkę zostawić. DHL i UPS też fajnie, a InPost jakby miał gwoździa w mózgu - jak nie odbiorę telefonu to nie przyjedzie, mimo,
piker - > Naprawdę oprócz InPostu i DHL u mnie Poczta ma u mnie wielkiego plusa.

@...

źródło: comment_1663240108gAftW2EwrQdcO5ozw6rsLh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz