Wpis z mikrobloga

@93michu93: Jaca po prostu szykuje się już do roli ministra spraw zagranicznych w następnym rządzie. Jest jakaś szansa, że pozbędziemy się go wtedy z urzędu miasta i może, ale to może coś się w tym mieście zmieni.
  • Odpowiedz
@93michu93: Bardzo prosto został. Dutkiewicz go namaścił. PO nie wystawiło mu kontry i też mu pomogło. Michalak sobie sam zrobił koło dupy idąc na noże z Rafałkiem więc w ostatniej prostej wyjęli Jacę.

Jaca się dobrze sprzedał, ale otoczył się małolatami i uwierzył, że jest królem na tym dancingu.

W zeszłych wyborach na pewno startowała Lempart, ale nie wiem czy z kart Lewicy czy jakiegoś innego ugropowania. Generalnie szansę, że trafi
  • Odpowiedz
Generalnie szansę, że trafi nam się w następnych wyborach dobry kandydat do wyboru, a najlepiej dwójka jest niestety niewielka.


@Darth_Gohan: ja troche sledze Grzechnika i wydaje mi sie o niebo lepszy niz Jaca. Myslalem, ze on pisowiec ale ostatno jakis Mirek wyjasnil, ze on jest z konfy, tylko jakos tam powiazany z pisem. Jesli bedzie jakis noname z lewicy, ktory bedzie mial szanse pokonac Jace to pojde na niego glosowac.

Jaca
  • Odpowiedz
@jestemtunew: tak głosujecie, a później płacz, że wybrany został jakiś karierowicz co w dupie ma miasto. PO Wam Schetynę wystawi, zagłosujecie, a później znów płacz, że głównym jego zadaniem będzie prowadzenie kampanii dla PO niż rządzenie miastem.
  • Odpowiedz
@93michu93: tylko czemu przesylasz dalej, tego co chce pejsaty, czyli tracking? Ten link otrzymales przelazac z facebook, dolepil on fbclid w wuj tracking i zaszyfrowali cos tam a ty to pchasz dalej. Robisz to czego chca bo jestes ciemny jak tabaka w rogu w te sprawy. Link gazety konczy sie na 129, od ? jest syf facebooka, balast, pasozyt. Wyrwij chwasta jak sie takim czyms dzielisz.
  • Odpowiedz
@93michu93: Glownie dla facebooka w sumie (ale i inni moga korzystac) to jakby ci ktos nalepil nalepke na plecach i z tym chodzisz, pamietasz z podstawowki? Co ciekawe urzednicy europejscy strasza "strasznymi" cookies a to jest dozwolone? Modyfikowanie linku w celu trackingu? Link prowadzi (czesc gazety, bez pasozyta) do zasobow gazety i po cyfrach na koncu otwiera odpowiedni tekst z bazy danych. Te dodatkowe parametry fbcid gazeta widzi (serwer) ale
  • Odpowiedz