Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mircy,

Jestem z mężem od jakichś 5 lat, ale znamy się oczywiście dłużej. On pracuje, ja również. Mieszkamy u jego rodziców odkąd się hajtnęliśmy.

Kiedy zaczął się problem gospodarczy w naszym kraju, czyli głównie inflacja, to mój mąż postanowił oszczędzać. Spoko, wiadomo że do tej pory odkładaliśmy pieniądze na koncie. Rozumiem, że trzeba się teraz bardziej zabezpieczać finansowo. Ale to co się dzieje teraz w domu to przechodzi ludzkie pojęcie xD

Mąż powiedział, że muszę mu mówić o wszystkim, co kupiłam. Raz wyszłam na zakupy żeby sobie kupić jakieś leginsy, bo te które miałam już dość były wyblakłe i znoszone. Kupiłam za jakieś 40 zł. Oczywiście za swoje pieniądze, bo chcę zaznaczyć, że zarabiamy oboje, mamy osobne konta bankowe.
Jak stary zobaczył leginsy z metką w domu, to mi zrobił awanturę bo mu o tym nie powiedziałam xD
Nie powiem, że z takim do dupy pomysłem żeby mu się spowiadać z zakupów czuję się jak w średniowieczu.

Mirki, o co mu chodzi? Czy to może ja jestem jednak ta jebnięta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631f8421a08746cacf4480f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chodzi mu o to samo co mi! #!$%@? niemiłosiernie a te pieniądze się rozchodzą w błyskawicznym tempie!
Też chce sobie odłożyć na nowe ciuchy ale nie mogę bo zawsze coś jest ważniejszego i nagle moją kupuję sobie coś nowego... i tak pieniądze uciekają przez palce bo... coś nowego jest do opłacenia łącznie z twoimi rajtkami.
Odkąd ceny #!$%@?ły w kosmos też bardziej oglądam co kupuję i jak gotuje czy prowadzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: za dzieciaka (jak nie było jeszcze kąkuterów i exceli) moi rodzice od pewnego momentu raz w tygodniu siadali sobie przy kawce i zapisywali w zeszycie wydatki z minionego tygodnia. Z podziałem na jedzenie, rachunki, i coś tam jeszcze i "różne" - czyli jakieś takie pojedyncze rzeczy jak prezent dla kogoś czy właśnie takie "nowe leginsy"(pierdułki generalnie). Wtedy to było dla mnie normalne, że tak sobie systematycznie siadają i zapisują, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak wam mocno zaczyna brakować to się nie dziwię, że chłop świruje (choć gdzie tu koszty się tworzą jak kredytu brak?) Słabe pensje?

Dla zdrowia psychicznego ustaliłbym miesięczny limit dla obojga, który każdy może wydać nawet na dziwki i koks. Mając jednak oddzielne konta bankowe (mimo wspólnoty majtkowej) to gówno kogo powinno obchodzić co kupuję druga strona dla siebie jeżeli oboje solidarnie pokrywacie koszty normalnego życia typu mieszkanie i żywność
  • Odpowiedz