Wpis z mikrobloga

Cześć, znalazłem ostatnio ciekawą gierkę #brokenranks. Jednak zawsze odstraszało mnie w grach MMO to, że nigdy nie można ich "skończyć", nie ma tej satysfakcji po jej ukończeniu, nie można zdobyć najlepszej broni, bo zawsze będzie zaraz jakaś lepsza itd. Czy ta gra również jest taka, że gra się w nieskończoność?

Czy istnieje w ogóle jakaś gra MMO, której fabułę można ukończyć? Grałem kiedyś w #metin2 i #4story, ale tam chyba się grało w nieskończoność i po czasie już się po prostu nudziło.

#gry #komputery #rozrywka #mmorpg
  • 4
@Zoltafik broken ranks (dawniej taern) - fabuła jest do skończenia, ale dalej zostaje właściwie tylko monotonne bieganie n razy na te same insty, żmudne wbijanie expa w przedmioty i gromadzenie zasobów na ulepszenia przedmiotów. Najlepsza broń jest do zdobycia albo do kupienia. Żeby coś więcej osiągnąć, trzeba przegrać tysiące godzin. Ogólnie gra z założenia jest f2p, ale coraz bardziej zmierza w kierunku p2w. Poza tym masa bugów, ekipa coraz mniej kompetentna, a
@Pffl: widzialem ostatnio, że Paris Platynov w to gra i zachwala to mówię zapytam ekspertów :D

A ile czasu zejdzie, aż się skończy wątek fabularny? Szukałem gdzieś info, ale nic nie znalazlem. Na howlongtobeat też nie ma
@Zoltafik czas potrzebny do przejścia fabuły zależy od poziomu serwera. Im nowszy serwer, tym więcej czasu potrzeba, wynika to głównie poziomu graczy, poziomu ekwipunku i jego dostępności. Wiele zadań, może nie całe, a niektóre elementy można wykonać właściwie tylko w drużynie.
Dla normalnej osoby, nie będącej nolifem i nie wydającej dużych ilości PLNów, myślę że przynajmniej rok. Nie wynika to oczywiście z rozbudowania fabuły, a wymagania określonych poziomów dla konkretnych zadań. Sama