Wpis z mikrobloga

#aliexpress

wołam @klata89 i @Shady dzięki za polecenie sklepu z koszulkami piłkarskimi, przyszła moja realu, jak narazie nie widzę różnic między oryginalna szczerze mówiąc, musiałbym iść do sklepu podotykać, metki itd są. Właśnie zdałem sobie sprawę ile koszulek na allegro pewnie jest takimi podróbami. Koszulkę kupiłem za 52 zł, za radą @Shady zaprasowałem jeszcze raz napisy, teraz zobaczymy jak długo będzie w takim idealnym stanie.

sklep: http://www.aliexpress.com/store/627018/search/1.html również polecam.
P.....y - #aliexpress

wołam @klata89 i @Shady dzięki za polecenie sklepu z koszulkam...

źródło: comment_6PjxokrdFBSI7h8vqXa6zjSlRZ6sCDRN.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Poirytowany: negatywnymi opiniami sie nie przejmuj, to na 100% Janusze biznesu odradzajo zebys u nich oryginal kupił za wincyj ale tak naprawdę to samo na allegro xD
  • Odpowiedz
@semperfidelis: Kolejny typ z serii "Nie znam się, to się wypowiem". WSZYSTKIE nowoczesne ubrania sportowe produkowane są z tworzyw sztucznych. Odpowiednie mikropory odpowiadają za wentylację, więc takie materiały są lepsze od starych bawełnianych koszulek, bo odprowadzają pot na zewnątrz. Bawełna pochłania pot i po pewnym czasie krępuje ruchy. Chyba, że sam masz dziwne problem z poceniem, to polecam odwiedzić lekarza. U siebie nie zaobserwowałem zwiększonego pocenia się.

@fururememories:
  • Odpowiedz
@klata89: Nie, nie mam dziwnych problemów z potliwością, ale znam chińską odzież i wiem, że to co kupił Poirytowany to g---o, które nie nadaje się do codziennego użytku, a co dopiero do gry w piłkę. Tzn, grać i biegać można nawet w worku foliowym, chodzi raczej o komfort.

Poliester poliestrowi nierówny - no i nie bez powodu cena chińska jest taka, jaka jest - bo jest to najgorszy rodzaj najgorszego
  • Odpowiedz
@semperfidelis: Poznajesz rodzaju polimeru estrowego po niewyraźnym zdjęciu?

Jak już wyżej napisałem jakość materiału jest dobra, a dodatkowo posiada odpowiednio rozlokowane mikropory/siateczki ułatwiające wentylację i odprowadzanie potu. W koszulce biegałem 2 razy i nie spociłem się bardziej niż zwykle.

nie bez powodu cena chińska jest taka, jaka jest - bo jest to najgorszy rodzaj najgorszego poliestru czy c--j wie czego.


Do porównani mam replikę koszulki Polski od nike (kupiona w
  • Odpowiedz
@Poirytowany: w sklepie z linku nie ma koszulek z logo adidasa tak jak u Ciebie na zdjęciu. Ich nie ma, bo aliexpress się pluje czy złe przedmioty oglądam?
  • Odpowiedz
@xza: Na zdjęciach tylko nie ma, pewnie żeby problemów z adidasem nie miał, ale wysyła z logiem, nawet na foliówce jest logo adidasu potem, w opisie koszulki też jest "Logo Brand: Has"
  • Odpowiedz