Wpis z mikrobloga

#aliexpress

wołam @klata89 i @Shady dzięki za polecenie sklepu z koszulkami piłkarskimi, przyszła moja realu, jak narazie nie widzę różnic między oryginalna szczerze mówiąc, musiałbym iść do sklepu podotykać, metki itd są. Właśnie zdałem sobie sprawę ile koszulek na allegro pewnie jest takimi podróbami. Koszulkę kupiłem za 52 zł, za radą @Shady zaprasowałem jeszcze raz napisy, teraz zobaczymy jak długo będzie w takim idealnym stanie.

sklep: http://www.aliexpress.com/store/627018/search/1.html również polecam.
P.....y - #aliexpress

wołam @klata89 i @Shady dzięki za polecenie sklepu z koszulkam...

źródło: comment_6PjxokrdFBSI7h8vqXa6zjSlRZ6sCDRN.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poirytowany: Pozwolisz, że się wtrące? Jak dokonujesz zakupu na Ali, trzeba założyć kontro, jak dokonać płatności i zweryfikować sprzedawcę czy jest pewny i wyśle ten towar do Polski z Chin?
  • Odpowiedz
@trueno2: Ciężko mi takich rad udzielać bo dopiero 1 rzecz mi przyszła. Po sprzedawcach warto patrzeć ile tam transakcji maja zakończonych sukcesem. Konto normalnie zakładasz, żadnej większej weryfikacji, a za zakupy płacę zwykłą MasterCard, bank sam sobie przelicza pierw te dolary na auro a potem na złote, wychodzi o parę groszy drożej, ale nie ma żadnych opłat za transfer itd. A jeżeli chodzi o wysyłkę, to narazie mogę powiedzieć, że
P.....y - @trueno2: Ciężko mi takich rad udzielać bo dopiero 1 rzecz mi przyszła. Po ...

źródło: comment_56Drq9OIlWdI6MFiBCA9lAWsO9ImzV8v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz