Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie również o onucach w biznesie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@ArtBrut: Pamiętam bardzo dobrze i tych lodów od początku wojny nie tknąłem i nigdy już nie tknę.
  • Odpowiedz
zabawne jest to, że jej partia określa się jako socjalistyczna czy też neo-komunistyczna a w większości tematów mówią to samo co nasi konfiarze.


@thorgoth: Służby rosyjskie celują w partie skrajne, a czy prawicowe czy lewicowe to ich kompletnie nie interesuje, liczy się tylko podział zachodnich społeczeństw.
  • Odpowiedz
@waro: jak taką karykaturę kobiety można traktowac poważnie? #!$%@?ąc już od tego, co mówi, ale od tego jak wygląda. Z takimi tłustymi włosami nie pokazałbym się na zlocie dożynkowym w Pcimiu Wielkim. Do tego czarna koszulka z jakimś brokatem i dżinsy. No ludzie kochani. To jeszcze parlament? Ja #!$%@? co za wieśniara. Z jakiego to kraju jest to coś w ogóle?
  • Odpowiedz
@waro To są poglądy typowej kobiety na temat wojny i tego jak powinno rozwiązywać się konflikty. A przynajmniej takie odniosłem wrażenie, że tak faktycznie jest. Najlepiej to przemilczeć, ustąpić, starać się dogadać (z badboyami, którzy je suną taka taktyka działa i im się podoba więc z konfliktami zbrojnymi też powinna xDDD). A potem mówią, że kobiety do polityki i dowodzenia wojskiem nadają się tak samo. NIE, NIE NADAJĄ SIĘ. Jeśli jakaś
  • Odpowiedz
I dużo o ludziach mówi ich ubiór. Kobieta wygląda jakby dopiero co skończyła ujeżdżać kolegę po całonocnej imprezie na której wzięła hajs za mówienie tych głupot, chłop obok jakby dopiero co z plaży wrócił. Typ co musiał rozchodzić to p*********e wygląda jakby naprawdę poważnie traktował swoją funkcję…
  • Odpowiedz
@waro: @musiol108: Jakby kto pytał to Clare Daly - lewaczka z Irlandii ( GUE/NGL w Parlamencie UE). Kolega obok, który aż z wrażenia zdjął maseczkę, zapominając o szalejącym covidzie, i zadumał się nad sensem swojego istnienia to Mike Wallace.
  • Odpowiedz