Wpis z mikrobloga

@kodyak: @mexxl: Proszę się przyjrzeć dokładniej, prowadzący zaczepił prawym skrzydłem o lewe skrzydło prowadzonego, następnie widać ułamanie krawędzi co doprowadziło do nierównowagi w sile nośnej w płatowcu i utratę kontroli.

Prowadzący doprowadził do upadku, a skrzydło lepiej znosi obciążenie ku dołowi niż ku górze (jak przy negatywnych przeciążeniach).

Ba dum tsssss.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@WyrwalemChwasta: pikseli ża, że trudno w sumie ocenić. Jeśli zaistniałaby taka sytuacja to tam muszą latać totalne żółtodzioby, a nie zawodowi piloci. Coraz bardziej nie dziwię się, że spadają jak kaczki nad Ukrainą jak nawet nie potrafią wystartować w formacji bojowej. Aż strach pomyśleć jak wyślą tą latająca rdzę zwaną bombowcami strategicznymi, wtedy naprawdę Ci idioci Kreml z Krymem pomylą
  • Odpowiedz
@mexxl: Tak to wygląda z mojej perspektywy, zawsze mogę się mylić.
Jednak w 11-12 sekundzie widać jak prowadzony wykonuje nagłe szarpnięcie wolantem do siebie i w ułamek sekund zwiększa wysokość o kilka metrów jakby chciał uniknąć zetknięcia skrzydeł co mnie do tej hipotezy końcowo przekonało.
Jeśli utrzymali by formację to jeden z nich na nagraniu byłby węższy, a wyglądają jak jednej szerokości.
Reszta to wróżenie z pixeli.

Smuga spalin też pokazuje
WyrwalemChwasta - @mexxl: Tak to wygląda z mojej perspektywy, zawsze mogę się mylić.
...

źródło: comment_1663003886SWvc9WwrtJrYJlDYIV9Lzq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz