Wpis z mikrobloga

Pewnie już ktoś wrzucał na tagu. Pierwszy raz od dłuższego czasu zrobiło mi się ich (minimalnie) szkoda. Szczególnie, że koleś nie kręci o tym, że ktoś go do "wojaczk" zmusił.

#ukraina #rosja
mike-mo - Pewnie już ktoś wrzucał na tagu. Pierwszy raz od dłuższego czasu zrobiło mi...
  • 46
  • Odpowiedz
@FLAC: załoga tankowca marynarki bałtyckiej melduje się jako piechur w obwodzie charkowskim? Tam jest jeszcze gorzej, niż się wydaje - ślepego gościa na front wysłali.
  • Odpowiedz
@mike-mo: TLDR Wyciągnęli gościa z marynarki (gdzie z reszta robił na tyłach jako magazynier w arsenale) i po tygodniu szkolenia wsadzili do czołgu
Dodatkowo dodaje wprost że urodził się niedorozwinięty (aczkolwiek może kłamać) i dlatego wysłali go do wojska
  • Odpowiedz
@KubaGold22: on to powiedział w kontekście, że głupio zrobił, a nie że faktycznie jest opóźniony. Coś w stylu:
- dlaczego to zrobiłeś?
- no jestem zjebem / #!$%@?łem - czyli przyznał się do durnej decyzji
  • Odpowiedz
@slapdash: nie wiadomo ile w tym
prawdy, tam kazdy ma przygotowana taka historyjke ze niby tylko na tylach podlogi zamiatal a go wsadzili do czolgu i kazali jechac. Prawda jest taka ze gdyby sie przyznal ze jest artylerzysta czy czolgista to nikt by nawet z nim nie gadal a tak liczy ze go oszczedza
  • Odpowiedz
nie wiadomo ile w tym prawdy


@Galapagos_: fakt, ale odpowiada szybko, sprawnie, nie kombinuje. Może to być wcześniej przygotowane, bo wiadomo - wszyscy jechali na ćwiczenia, żaden nic nie wiedział, robili co im kazali - ale biorąc pod uwagę, że o problemach kadrowych kacapów słyszymy od dawna, jego wersja jest całkiem realna.
  • Odpowiedz
@mike-mo nie wiadomo czy by tak bardzo żałował, gdyby to jego ekipa niszczyła Ukraińców, tak czy siak w wojsku pracował z własnej woli, nawet jeśli tylko jako robotnik fizyczny
  • Odpowiedz