Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: A czy właśnie branie leków nie wyklucza czasem alkoholu w ogóle? W końcu większość leków tego typu bierze się codziennie. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale ten lek należy do opioidów, które z alkoholem mogą prowadzić nawet do śmierci.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: Nie należy do opioidów to raz a dwa alkoholicy walą razem z tianeptyną wódę często.
Inna sprawa że jak ktoś przesadza z alko to może mieć całą paletę depresyjnych czy lękowych objawów wtórnie do picia, także OP raczej sb w dziurawe wiadro leje tym lekiem, ale no to już jego wybór xD
  • Odpowiedz
@Kamilo67: co nie zmienia faktu ze ciągle od kogoś oczekujesz, że będzie ci coś tłumaczył bo nie rozumiesz kilku prostych zdań. XD Po co tłumaczyć komuś coś na co jest za głupi, szkoda mojego czasu, wolę ponaśmiewać się z twoich ograniczeń umysłowych.
(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Kamilo67: jakoś wszyscy zrozumieli tylko nie ty i jeszcze jeden kretyn ( ͡° ͜ʖ ͡°) o czym świadczy ile plusów dostał mój komentarz, a ile minusów każdy twój. W życiu nie jest tak, że każdy będzie ci wszystko tłumaczył. Jesteś już dużym chłopcem i musisz się pogodzić z tym, że jak czegoś nie rozumiesz to ludzie nie będą ci tego wyjaśniać jak małemu dziecku. Nie wiem
  • Odpowiedz
@skonczjuz: Plusami argumentuje wiarygodność XDD. Dobrze, że większość społeczeństwa tak samo wie na kogo głosować w wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciekawe ilu z tych plusujących ma w ogóle pojęcie o psychologii i psychiatrii i zaplusowali post, którego nie potrafisz wytłumaczyć sam xD. Jak będziesz miał argumenty na poziomie to przyjdź rozmawiać dziecko, bo ja tu chcę rozmawiać na temat posta, a nie z leszczem się
  • Odpowiedz
@Kamilo67: za to twoje nieudane terapie
oraz niedoleczone zaburzenia psychiczne dają ci takie wielkie pojęcie o psychologii i psychiatrii że kłócisz się w komentarzach z psychiatrami i udajesz mądrego w każdym poście na ten temat xD Z tego co widzę to nie tylko ja mam tutaj bekę z Ciebie. W sumie to zaczyna mi być głupio że naśmiewam się z osoby zaburzonej. Przepraszam :(
  • Odpowiedz