Wpis z mikrobloga

Kisnę z ludzi. Typ mi mówi, że siedzi w brązie bo noob teamy. No to mordo dawaj konto coś poradzimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te gierki to jak spacerek po parku jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 gierki twitchem przegrane przez drop neta, reszta to totalne oro ( ͡° ͜ʖ ͡°) A potem i tak przyjdzie taki MegaSmieszek i powie ze jest hardstuckiem przez leśnika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


#leagueoflegends
Pobierz Azaajaszz - Kisnę z ludzi. Typ mi mówi, że siedzi w brązie bo noob teamy. No to mordo...
źródło: comment_1662975534Jw8op3chnB2BKAh5iNlrqQ.jpg
  • 11
@Vanwartith: nie chce nikogo obrażać, ale ludzie poniżej golda to chodzące kille, wystarczy podejść i wziąć. Oczywiście mówię to z perspektywy jak to kolega wyżej powiedział sporo lepszego gracza. No ale ile można tu czytać, że team to, team tamto jak później tacy ludzie kupowali u mnie coaching i musiałem oglądać zlockowaną kamerę, słabą mechanikę i nieoptymalne albo nawet głupie decyzje przez całą grę ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Vanwartith mistrzu, wyszedłem z bronze 5 do golda grając tylko zyra na supporcie. Mute all, bo wiadomo że za "#!$%@?" killi jest piana z pyska i się leciało jak Usain Bolt.