Wpis z mikrobloga

Krótki opis tego, jak Areczek został #!$%@? w dupsko przez sędziów xDddd

Oto dowód w sprawie antypolskich działań włoskich sędziów. W tej sytuacji Arkadiuszo strzelił piękna bramkę głową, po czym w przypływie emocji podbiegł do kibiców, ściągnął koszulkę i otrzymał za to żółty kartonik. Jako że jedną żółtą już miał, więc dostał czerwo xD Chwilę po tym VAR zakomunikował, że Bonucci w momencie strzału Milika był na spalonym. Według sędziów Bonucci przeszkadzał bramkarzowi (mocno dyskusyjne), więc bramka nie została uznana, więc Areczek był bez gola, za to z czerwoną xD Wtedy zaczęła się burda, czerwień dostali Allegro, Cuadrado po stronie Juve i Fazio po stronie Salernitany. Koniec meczu. Po spotkaniu okazało się, że o żadnym spalonym mowy być nie może, bo zaznaczony na screenie Candreva łamał linie. Sędziowie #!$%@? tego nie zauważyli. Co teraz? Nie wiem xD

#mecz #pilkanozna #seriea #juventus #reprezentacja
Matioz - Krótki opis tego, jak Areczek został #!$%@? w dupsko przez sędziów xDddd

Ot...

źródło: comment_1662939288VPBN6izJNinFmY0NzLSHJA.jpg

Pobierz
  • 47
@Matioz chociaż raz na niekorzyść. Jakby mieli wyrownac za te wszystkie lata kręcenia lodów. To by spadli z ligi. Tyle karnych co nie podyktowali przez ręce de ligta w polu karnym to w siatkówce tyle rękoma się nie gra co on gra. Karma wraca
@Matioz: Jesteś pewny, że to ten moment zadecydował? Ja mam wrażenie ze komentatorzy i realizator źle to przedstawili i że spalony był później.
Po główce Milika, inny zawodnik Juve będąc już wtedy na spalonym próbował (a może i mu się udało) szurnąć piłkę głową i to on, będąc na spalonym mógł odciągać uwagę bramkarza.
Wydaje mi się, że problem tkwi w komentarzu i realizatorce, która pokazywała nie ten fragment.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Mores: no to to jest właśnie ten moment, inny zawodnik Juve spróbuje szurnąć piłkę głową, ale to czy był na spalonym czy nie decyduje jego pozycja w trakcie zagrania głową przez Milika, co właśnie widać tutaj. A że Candreva jest z bramkarzem najbliżej bramki, to żaden zawodnik Juve nie jest na spalonym w polu karnym i próba szurnięcia nie ma znaczenia, bo to nie był spalony
@RAMBOnaBOSO: myślałem o tym, że to najlepsze rozwiązanie. Znaczy zaczynają mecz dogrywają 30 sek. sędzia kończy i grają normalnie rewanż. Przynajmniej kompaktowo by to było ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
wszystko się da tylko trzeba chcieć. Liga zawiesza sędziego, cofa kartkę i weryfikuje wynik na 3:2 i nakazuje dograć te ileś sekund, żeby im dupy nie truli, że jeszcze mogli jeszcze zremisować


@Erimar: serio pytanie - czy to sie kiedykolwiek zdarzylo? Bo piszecie chyba w kategoriach fantasy te pomysly
To jak nie ma spalonego to mozna koszulke zdejmowac czy co XD


@latarnikpolityczny: nie o to chodzi. Chodzi o to, że VAR cofa akcję do momentu sprzed gola - do spalonego. A więc do momentu zanim Milik ściągnął koszulkę.

Wyobraź sobie analogiczną sytuację. Przykładowo Cuardado robi dośrodkowanie do Milika, który strzela bramkę ręką. VAR sprawdza, okazuje się, że gol ręką, ale jednocześnie okazuje się, że Milik w momencie podania był na